O mnie

Fot. https://pawlowskaanna.com/
Fot. Anna Pawłowska https://pawlowskaanna.com/

Nazywam się Karolina Osińska-Marcińczyk. Jestem szczęśliwą żoną jednego i matką dwójki. Moją pasją jest wiedza. Uwielbiam się uczyć nowych rzeczy, poznawać świat. I lubię się tą wiedzą dzielić, stąd pomysł na tego bloga.

Zawodowo przez wiele lat byłam dziennikarzem. Pracowałam m.in. w „Gazecie Wrocławskiej” i w „Wiadomościach Świdnickich”, prowadziłam kilka internetowych lokalnych serwisów informacyjnych. Mam za sobą także epizody w banku, biurze rachunkowym, firmie ubezpieczeniowej, agencji eventowej i firmie poligraficznej. Przez ponad pięć lat prowadziłam własną firmę, która zajmowała się m.in. doradztwem.

„Od zawsze” interesowałam się wpływem żywienia na nasze zdrowie, przez 8 lat nie jadłam mięsa. Po latach na nowo odkryłam, że leczyć się można dietą.

Lubię tworzyć. Lubię zmianę. Nie cierpię stagnacji. Dopóki nie zostałam mamą, sama sobie dostarczałam wrażeń, zmieniając miejsca pracy i zapisując się do coraz to nowych szkół. Teraz atrakcje zapewniają mi moje dzieci. Obserwowanie, jak dorastają i branie w tym udziału, jest największą przygodą mojego życia.

 

Zapraszam do lektury!

Kontakt: karolina[at]mamkowo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *