Akademia Lepszego Rodzica – odcinek 1

Starasz się być jak najlepszym rodzicem? To super! Spróbuję Ci w ty pomóc. Ja nie jestem taka mądra, ale znam wiele mądrych książek i postaram się wyciągnąć dla Ciebie to, co w nich najlepsze! Na www.mamkowo.pl stworzę Akademię Lepszego Rodzica. Czytaj, myśl, komentuj i działaj!

Zapraszam do wzięcia udziału w wydarzeniu na Facebooku: W 2018 r. stanę się (jeszcze) lepszym rodzicem.

Czym będzie Akademia Lepszego Rodzica? To zbiór streszczeń i najlepszych (moim zdaniem) fragmentów od różnych autorów, których cenię i którzy wypowiadają się na temat rodzicielstwa. To przemyślenia, przykłady z życia wzięte. To krótkie teksty, które mają pobudzić nas wszystkich do tego, aby w byciu rodzicami być jeszcze lepszymi.

To nie żaden konkurs. To nie wybory najlepszego rodzica wszechczasów. To przestrzeń do rozwoju naszych kompetencji. To miejsce do dyskusji.

Mam nadzieję, że będziecie z ochotą czytywać nowe odcinki Akademii Lepszego Rodzica. I że podyskutujecie ze mną w komentarzach. Już dziś możecie pisać, o czym chcielibyście w tym roku przeczytać. Z jakimi problemami się zmagacie. Postaram się znaleźć dla Was pomocne odpowiedzi!

Karolina O-M

2 myśli na temat “Akademia Lepszego Rodzica – odcinek 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *