Bezpłatne warsztaty dla rodziców – są jeszcze miejsca


„Świadomość i odprężenie w relacji z dzieckiem” – na warsztaty pod tym hasłem zaprasza świdnicka Akademia Nauki – Centrum Świadomego Rozwoju. Zapisy trwają do 25 marca.

Warsztaty są zaplanowane na sobotę, 30 marca, na godz. 9.00-14.00. – Prowadzący to Paweł Hoffman, psychoterapeuta i trener – mówi Katarzyna Bryndza z Akademii Nauki w Świdnicy. – Zapraszamy nie tylko rodziców, ale i pedagogów i wszystkich, którzy pracują z dziećmi.

Termin: sobota, 30 marca, godz. 9.00

Miejsce: Akademia Nauki – Centrum Świadomego Rozwoju
58-100 Świdnica, Rynek 38/3

Zapisy: SMS z imieniem i nazwiskiem na numer tel. 600 317 024 oraz na fanpage https://www.facebook.com/akademianaukiswidnica/.

Tekst i zdjęcie: Karolina z Mamkowo.pl

***

Przychodzisz z fejsbuka? Jak będziesz tam wracać, to kliknij „Lubię to!”, serduszko lub nawet wściekłą buźkę, albo udostępnij ten tekścik. Pomożesz mi tym. Buźka!

***

Myślę, że zainteresuje Cię oferta Sklepu Mamkowo – zabawki i artykuły dla dzieci! Zapraszam serdecznie na www.sklep.mamkowo.pl!

***

Do Użytkowników Facebooka: Nie chcesz przegapić żadnego wpisu na Mamkowo? Kliknij „Lubię to!” na moim fanpage: Mamkowo –serwis dla rodziców (wcale nie musisz być rodzicem, ale możesz, nie zabronię Ci tego). Od razu rzutem na taśmę zapraszam do mamkowej grupy. A może masz profil na Google+? W takim razie wpadaj na konto Mamkowo! Miłośników Instagrama zapraszam zaś na profil Mamkowo.pl.

Zaciekawiło Cię to? Proszę podaj dalej!
error

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *