Mamkowe Rozdania 2019 i inne konkursy [aktualizacja z 9 marca]

Mamkowo postanowiło zaszaleć i zorganizować w 2019 roku więcej konkursów, niż przez dotychczasowe lata działalności. Fajne postanowienie, co? Zatem śledź nas!


Konkursy, głównie pod hasłem „Mamkowe Rozdanie”, będą się działy głównie tu (www.mamkowo.pl) i na Facebooku. Tę dobrą tradycję rozpoczęłam od konkursu ogłoszonego jeszcze w 2018 r., który miał rozwiązanie w 2019 r. Do wygrania były trzy zestawy składające się z magazynów ufundowanych przez Media Service Zawada:
* wydanie specjalne „Winx Club” z jedną z 6 figurek Winx Club, 3 kartami oraz podstawką,
* wydanie grudniowe „Safiras” (komiksy, plakaty, zadania i łamigłówki oraz konkursy z supernagrodami Safiras) + oryginalna figurka smoka.

Było też coś smacznego do wygrania… Kolorowe warzywne kluski śląskie od Zdrowsza Opcja

Kolejny konkurs to Mamkowe Rozdanie, w którym do wygrania: torba bawełniana na ramię idealna dla kobiet na podręczne zakupy, wraz z pięknym bukiecikiem szytych tulipanów od Agi z Kobieta Pasja Mama. Konkurs trwa do 18.01.2019 r.

Co dalej? Mamkowe Rozdanie na Facebooku, w którym do wygrania torba z kodury dla miłośników psiaków (to nowość w asortymencie Sklepu Mamkowo – torby obejrzysz i możesz zamówić tutaj). Konkurs trwa do 20.01.2019 r.

Sklep Mamkowo funduje nagrody w konkursach nie tylko na fanpage Mamkowo.pl. Właśnie trwa zabawa na profilu Oliwia-reklamuje:

W niedzielę, 20 stycznia 2019 r. Zdrowsza Opcja zaprasza do błyskawicznego konkursu dla Wrocławian – do wygrania dziesięć zestawów po dwie porcje (w porcji 7 szt.) wyjątkowych zdrowych pierogów, które Zdrowsza Opcja dowiezie pod dowolny adres w granicach miasta Wrocław. Pierogi te obejrzysz na stronie www Zdrowszej Opcji.
Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie?
* jeśli chcesz wziąć udział w zabawie mailowej – zapisz się do Zdrowszego Newslettera (u dołu strony www.zdrowszaopcja.pl), po czym wyślij na adres sklep@zdrowszaopcja.pl maila z odpowiedzią na pytanie: „Które z oferty pierogów Zdrowszej Opcji chcesz spróbować jako pierwsze i dlaczego?”;
* jeśli chcesz wziąć udział na Facebooku – polub profil Zdrowsza Opcja i w poście konkursowym napisz odpowiedź na pytanie: „Które z oferty pierogów Zdrowszej Opcji chcesz spróbować jako pierwsze i dlaczego?” ;
* jeśli chcesz wziąć udział na Instagramie – zaobserwuj profil Zdrowsza Opcja i pod zdjęciem konkursowym napisz odpowiedź na pytanie: „Które z oferty pierogów Zdrowszej Opcji chcesz spróbować jako pierwsze i dlaczego?” . Szczegóły konkursu tutaj.

Konkurs właściwie bez regulaminu i bez terminu… Torbowo-zakupowy… Ogłosiłam go 23 stycznia, w dzień „bez opakowań foliowych”. Do wygrania – torba, ale jaka? Ty też możesz mieć na to wpływ!

Zapraszam do tekstu Co powinna mieć w sobie poręczna torba na zakupy [KONKURS]

ROZDANIE ❤ ❤Do wygrania Mini Stojaczki na zdjęcia (2 sztuki dla jednej osoby)1. ZABAWA DLA osób lubiących strony…

Opublikowany przez Kacpelove – testowanie produktów Piątek, 8 marca 2019

https://www.facebook.com/2173421592889712/photos/a.2174099806155224/2411142045784331/?type=3&theater

Konkursy będą też tutaj, na www. Ten tekst będzie aktualizowany!


Karolina z Mamkowo.pl

PS.
REGULAMIN MAMKOWYCH ROZDAŃ NA FACEBOOKU

Chcesz być na bieżąco na Facebooku? Dołącz do wydarzenia Mamkowe Rozdania 2019 – konkursy na Mamkowo.pl

4 komentarze do “Mamkowe Rozdania 2019 i inne konkursy [aktualizacja z 9 marca]

 • 16 stycznia 2019 o 08:21
  Permalink

  ja to zawsze wszystkie konkursy przegapiam, a jak już uda mi się jakiś znaleźć to i tak nie wygrywam, więc już przestałam się nawet łudzić 🙂

  Odpowiedz
  • 16 stycznia 2019 o 09:22
   Permalink

   Ta zła passa musi się kiedyś odwrócić 😉

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.