Multi-Mam z odsieczą! [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

Karmienie piersią – piękny, ale czasem i trudny dla mam czas. Pisałyście, jak wyglądała Wasza laktacyjna droga, opowiadałyście w mailach o ostrych ząbkach swoich maluchów… Zgodnie z regulaminem – dziś rozwiązujemy konkurs „Multi-Mam, ulga dla karmiących mam”.

 

Nagrodą jest zestaw kosmetyków medycznych marki Multi-Mam z kompleksem 2QR, stworzonych przez holenderską firmę BioClin. Najważniejsze w nich jest to, że specyfiki te oparte są na naturalnych składnikach ziołowych, których skuteczność potwierdzają badania naukowe. To wyroby medyczne. W skład zestawu wchodzą: kompresy, balsam i lanolina. Kompresy Multi-Mam są nasączone bioaktywnym żelem opartym na kompleksie 2QR. Przywracają one równowagę mikroflory bakteryjnej i wspomagają naturalne procesy gojenia, zapobiegają też infekcjom. Balsam Multi-Mam to preparat opierający się na gamie olejków roślinnych, które chronią okolice sutka przed karmieniem i w jego trakcie, zastępując i uzupełniając naturalnie występujące w skórze lipidy oraz zapobiegając pękaniu naskórka. Lanolina Multi-Mam to starannie oczyszczony tłuszcz z wełny posiadający potwierdzone właściwości lecznicze, który chroni okolice sutka przed karmieniem i w jego trakcie, zastępując i uzupełniając naturalnie występujące w skórze lipidy.

 

Kto wygrał, kto wygrał?

 

Do końca czerwca czekałam na Wasze maile z odpowiedziami na pytanie konkursowe: „Dlaczego właśnie Ty powinnaś otrzymać zestaw Multi-Mam?”. Czego się dowiedziałam? Poniżej kilka z Waszych odpowiedzi.

Karmię piersią od ponad 10 miesięcy – napisała Aleksandra. – Początki były bezbolesne. Synek pięknie chwytał brodawkę, nie sprawiał mi bólu. Wszystko przebiegało bezproblemowo do 8-ego miesiąca życia Stasia, kiedy to zaczęły wychodzić mu ząbki. Synek jest wulkanem energii, ma mnóstwo sił i uporu (ehhh, te geny ;)) – te cechy mnie ogromnie cieszą, ale nie w momencie kiedy chce 'wisieć’ na piersi i wisieć. Zagryza ząbki na sutkach, szarpie głową… Karmienie nie sprawia mi przyjemności, jednak jestem zdeterminowana, by uniknąć mleka modyfikowanego i z karmienia piersią zrezygnować dopiero, gdy Staś będzie spożywał mleko krowie. Nie chciałabym jednak, aby odbyło się to kosztem mojego dużego bólu…

Łączę się z Tobą w bólu Olu!

Walczyłam o laktację, jak lwica! Gdy w 6t.ż. Nadia miała skok rozwojowy, myślałam, że wrosnę w kanapę z dzieckiem przy piersi. Nie mogłam nic zrobić, bo ona ciągle była głodna. Piersi miękkie, ona płacze, ja razem z nią… – opisuje Paulina. – Później było w drugą stronę… W domu 24 st., a ja, trzęsąc się jak galareta, pod kocem z kubkiem gorącej herbaty walczyłam z zapaleniem piersi od nadmiaru mleka. Sutki pogryzione do krwi, moje łzy z każdym przystawieniem Córki do piersi… Ale wmawiałam sobie, że to jest to co mogę dać jej od siebie najlepszego. Nie poddałam się! I tak karmie już 11mcy i póki co końca nie widać:) Kocham moje Dziecko najmocniej na świecie!

Podziwiam Paulinko determinację!

Od miesiąca mam mój największy Skarb, więc jesteśmy na początku laktacyjnej drogi, mam nadzieję, że wytrwamy w niej długo – opowiada Malwina. – Zawsze marzyłam o tym, żeby karmić dziecko jak najdłużej. Myślę, że taki zestaw pomógłby mi w tym.

Trzymam za Ciebie kciuki Malwino!

Dlaczego to właśnie ja powinnam wygrać?? – pyta Katarzyna. – Może dlatego, że zrobiłam wszystko, co w mojej mocy, aby karmić piersią. I trwamy tak już ponad 7 miesięcy, a zębiska Zochy czuję już dość mocno na moich cycochach 🙂

Siły życzę Kasiu!

 

Najbardziej spodobała mi się odpowiedź Pauliny Rogulskiej:

Otóż, melduję:
Niezbędna wiedza o karmieniu i samozwańczy tytuł speca od teorii laktacji (po przeczytaniu paru blogów i for parentingowych) – zdobyte!
Laktator i staniki laktacyjne – zakupione!
Poduszka do karmienia i wygodny fotel – są!
Nastawienie do karmienia – a jakże!
Najnowocześniejsza i najlepsza aparatura do karmienia (czyt. piersi) – choć niewielkie – na miejscu!  
Pierwszy klient „baru mlecznego” – w oczekiwaniu!
Wsparcie medyczno-kosmetyczne – a no właśnie.
Zatem, droga Redakcjo, ponieważ nieuchronnie zbliża się wielki moment egzaminu (nasz pierwszy Synek pojawi się na świecie już w połowie lipca!), raportuję o profesjonalną odsiecz medyczną! 

– zatem to do niej trafi zestaw Multi-Mam!

 

Gratuluję!

 

KOM

 

Wpis powstał przy współpracy z marką Multi-Mam.

Zapisz

2 myśli na temat “Multi-Mam z odsieczą! [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

  • 8 lipca 2017 o 12:41
   Permalink

   Nie wiem 🙂
   Ale śledź stronę i fanpage na FB 🙂

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *