NOCOWANIE Z MAMKOWO.PL: Admirał w Karpaczu

Tani, ale przyzwoity nocleg w Karpaczu? To da się zrobić. Odwiedziliśmy Dom Wypoczynkowy Admirał i nie zapłaciliśmy wiele za noclegi ze śniadaniem.

 

Właścicielka nie policzyła w ogóle naszych dzieciaków. A do dyspozycji dostaliśmy pokój z czterema łóżkami, małym telewizorem i łazienką z prysznicem.

 

 

Budynek może nie wygląda specjalnie zachęcająco. Ale jest po kapitalnym remoncie. Admirał to 56 pokoi (od dwu- do czteroosobowych), z obrazami „sygnowanymi przez wybitnych malarzy” (jak czytamy na stronie domu wypoczynkowego) oraz z lustrami. Wszystkie pokoje mają łazienki. Niewielką niedogodnością jest brak w pokoju czajnika elektrycznego – można z niego skorzystać na korytarzu.

 

 

Dużym plusem jest zamykany i monitorowany duży parking. Obok obiektu znajduje się zadaszony grill z ławkami i stołami oraz ogród z kwitnącymi różami, liliami i hortensjami. Admirał oferuje również boiska do piłki nożnej i siatkówki. Wewnątrz na graczy czeka sala z piłkarzykami i bilardem. Jest również duża sala balowa ze sprzętem grającym.

 

Admirał położony jest w cichej i pełnej zieleni części osiedla Skalnego, z dala od centrum Karpacza, choć spokojnie można spacerkiem dojść tam (ok. 4 km). W pobliżu są wyciągi narciarskie, lodowisko i kompleks basenów.

 

Nocleg w Admirale kosztuje już od 40 zł (bez wyżywienia), pobyt ze śniadaniem to koszt 55 zł. Poranny posiłek podawany jest w formie szwedzkiego stołu. Można tu też zamówić obiadokolacje.

 

 

Jeśli już zawitamy do Karpacza, to musimy odwiedzić góry, a także miejskie atrakcje – o tych ostatnich we wpisie – Wycieczki z Mamkowo.pl: Karpacz.

 

KOM

 

 

2 myśli na temat “NOCOWANIE Z MAMKOWO.PL: Admirał w Karpaczu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *