Kręcą „Double Ironmana”

Łukasz Palkowski, reżyser filmów „Bogowie” i „Rezerwat” zabiera się za kolejną produkcję. „Double Ironman” to oparta na faktach poruszająca historia polskiego triathlonisty, który poprzez sport uwolnił się ze szponów narkomanii.

Najważniejsze sceny filmu będą nakręcone w Świdnicy na terenie i wokół basenu krytego przy ulicy Równej. Pierwszy dzień zdjęciowy już 30 września. Filmowcy szukają statystów.
Producentem filmu jest Iron Films sp.z o.o. Autorem zdjęć jest znany z „Wołynia” i „Drogówki” Piotr Sobociński. Na planie filmowym pojawią się między innymi: Jakub Gierszał (rola główna), Arkadiusz Jakubik (kierownik basenu), a także Janusz Gajos, Artur Żmijewski, Adam Woronowicz czy Magdalena Cielecka.
– Na basenie w Świdnicy nagrane zostaną jedne z najważniejszych scen w filmie, podczas których obserwujemy fizyczną i psychiczną zmianę naszego bohatera. To właśnie tutaj przejdzie prawdziwe katharsis – mówi Grzegorz Turzański.
Zgłoszenia (imię i nazwisko, zdjęcie, numer telefonu) od statystów należy wysyłać na adres: edwin.bazanski@gmail.com W tytuł wiadomości należy wpisać hasło Świdnica – statysta. Za jeden dzień pracy na planie„Double Ironmana” wypłacona zostanie kwota 60 zł.
(red.)
Foto: Anna Pawłowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *