Mamkowo.pl poleca: ChustoFlash Mob

Mamkowo.pl poleca: ChustoFlash Mob
Przed nami Tydzień Bliskości. Z tej okazji #nicminiewisi organizuje ChustoFlash Moba. Nie zdziwcie się więc, jeśli 8 października zostaniecie otoczeni przez zgraję z dziećmi w chustach na brzuchach, plecach i bokach.

Pojawmy się znienacka by zainspirować i pokazać jak piękne jest noszenie naszych dzieci. Chusty, nosidła, hybrydy i meitaie – wszystko co nosi, niech porwie 🙂 – mówią organizatorzy.
Tydzień Bliskości w tym roku przypada na 5-10 października i z tej okazji organizowany jest już drugi ogólnopolski Flash Mob Chustowy. W zeszłym roku bawili się chustomaniacy z takich miast, jak Wrocław, Warszawa, Gdańsk, Katowice, Kielce i Poznań.

W tym roku chcemy więcej! – deklarują organizatorzy. I już zgłaszają się kolejne miasta, jak Chorzów, Lublin, Kielce, Oleśnica, Zielona Góra, Świdnica czy Częstochowa.

Taki Flash Mob to dla władz „zgromadzenie”, więc należy dokonać zgłoszenia w urzędzie miasta w dziale imprez masowych – przypominają organizatorzy. – Można zgłosić w trybie uproszczonym, najpóźniej 2 dni przed planowanym wydarzeniem. Zgłoszenia dokonują Koordynatorzy z poszczególnych miast.
(red.)
Foto: Anna Pawłowska

One thought on “Mamkowo.pl poleca: ChustoFlash Mob

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *