Mamkowe Miejsce: Aquś Kids Club w Redzie

Jeśli będziecie w Redzie z dziećmi, zachęcam do odwiedzenia klubiku dla dzieci, który mieści się nad redzkim aquaparkiem. Znajdziecie tam masę klocków i… gady!


Aquś składa się z dwóch stref płatnych: Klockolandii oraz Gadolandu (opłata za wejście na Klockolandię dotyczy dzieci od pierwszego roku życia, opiekunowie na strefę klocków mają wstęp wolny; opłata za wejście do Gadolandu jest pobierana od każdej osoby, która ukończyła 1 rok życia).

W Klockolandii – jak sama nazwa wskazuje – znajdują się klocki. Duuuużo klocków. Takie wielkie wielkości cegłówek, a także masa Duplo i Lego. Wszystko na rozległej przestrzeni. Część bawialna dzieli się na strefy z klockami odpowiednimi dla dzieci na różnych etapach rozwoju. I tak strefa Lego Duplo przeznaczona jest dla dzieci od 2 do 6 lat, strefa Lego Basic – dla dzieci od 7 lat, a strefa z dużymi klockami („cegłami”) – bez ograniczeń wiekowych.

Gadoland  natomiast to fascynujący świat egzotycznych gadów, płazów i pajęczaków. Zwierzaki można oglądać z bliska, ale oczywiście zza bezpiecznych szybek.

Pomiędzy światem gadów i światem klocków zlokalizowana jest kawiarnia Kids Tea. Tu najczęściej można spotkać rodziców bawiących się klockami pociech. Tu też organizowane są np. urodzinki.

Klub Aquś prowadzony jest przez Zespół Basenów Rekreacyjnych w Redzie. Czynny jest codziennie w godzinach od 11.00 do 19.00.  Pojedyncze wejście do Klockolandii kosztuje 15 zł, wejściówka do Gadolandu – 10 zł. Bilet łączony na cały dzień – 20 zł.

KOM

KOM

***

Do Użytkowników Facebooka: Nie chcesz przegapić żadnego wpisu na Mamkowo? Kliknij „Lubię to!” na moim fanpage: Mamkowo –serwis dla rodziców (wcale nie musisz być rodzicem, ale możesz, nie zabronię Ci tego). Od razu rzutem na taśmę zapraszam do mamkowej grupy. A może masz profil na Google+? W takim razie wpadaj na konto Mamkowo! Miłośników Instagrama zapraszam zaś na profil Mamkowo.pl.


2 komentarze do “Mamkowe Miejsce: Aquś Kids Club w Redzie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *