Moja córka też demonstruje

„Załatwimy Was miłością” – przeczytałam na jednym z transparentów, które gdzieś w Polsce niosła mała dziewczynka.

Chciałam taki transparent zrobić mojej córce, ale ona postanowiła zrobić transparent sama. Popatrzcie na zdjęcie powyżej, piękny, co?

Czy 7-letnia dziewczynka może protestować w sprawie aborcji? Ja uważam, że tak. Rozmawiam ze swoją córką wprost. Ona wie, skąd się biorą dzieci. Kiedyś nałogowo oglądała filmiki z „dzidziusiami w brzuchu”, czyli o rozwoju prenatalnym. Rysowała te dzidziusie w brzuchu.

O co chodzi w tych protestach teraz? O to zapytała mnie córka. Powiedziałam, że „rząd chce, żeby kobiety rodziły chore dzieci”. Moja córa zaakceptowała to wytłumaczenie. I gdy ja jej przygotowałam transparent: „Nawet dziecko o tym wie: wkurzysz mamę – będzie źle”, dumnie go niosła. Na dziś przygotowała swój autorski transparent. Ona „załatwi ich miłością”.

5 komentarzy do “Moja córka też demonstruje

  • 10 listopada 2020 o 22:23
   Permalink

   A jej serduszko dosłownie skradło moje serce

   Odpowiedz
 • 10 listopada 2020 o 22:13
  Permalink

  Nasz synek też był z nami na proteście. Nie zamierzam trzymać go w jakiejś informacyjnej bańce – bo dzieci widzą i słyszą więcej,niż nam się wydaje. Sam ostatnio napisał kredą na podwórku: „Strajk Kobiet” i byłam z niego niesamowicie dumna. Być może kiedyś nasze dzieci też będą musiały wyjść na ulice i walczyć o swoje prawa – a kto je tego nauczy,jeśli nie rodzice?

  Odpowiedz
  • 10 listopada 2020 o 22:21
   Permalink

   Właśnie. Ja tylko nie pozwalałam córce krzyczeć JEBAĆ PIS i WYPIERDALAĆ – bo takie okrzyki wznoszono. Ona wie, że „brzydkie” słowa są czasem dopuszczalne w wykonaniu dorosłych. Ale tylko czasem 😉

   Odpowiedz
 • 12 listopada 2020 o 03:42
  Permalink

  Nie ma to jak dobra treść transparentu, a jaka prawdziwa 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *