POD PATRONATEM MAMKOWO.PL: V Świdnicki Tydzień Bliskości

Już po raz piąty Mamy co kochamy, czyli Stowarzyszenie Świdnickich Mam organizuje w październiku Tydzień Bliskości. To cykl spotkań dla rodziców, niektóre też są skierowane do najmłodszych.

Piąty Świdnicki Tydzień Bliskości rozpocznie się w poniedziałek, 7 października, od zajęć umuzykalniających dla maluszków przeprowadzonych przez świdnicką szkołę Muzaza – o godz. 17.00 dla dzieci w wieku od niemowlęcia do 2 lat, a o godz. 17.50 – dla dzieci w wieku 2-4 lata (miejsce: Łakociak Caffe, ul. Długa 31A, Świdnica).

Wtorek, 8 października, poświęcony będzie chustonoszeniu. W godz. 10.00-12.30 Monika Kalitka ze stowarzyszenia poprowadzi warsztaty noszenia w chuście, zaś o godz. 16.00 poprowadzi pogadankę o noszeniu w chuście jako elemencie prawidłowej pielęgnacji niemowląt (miejsce: Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych w Świdnicy, ul. Długa 33).

Środa, 9 października, to zalety karmienia piersią – pogadankę na ten temat poprowadzi położna Anna Kuczyńska o godz. 16.30 (miejsce: Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych w Świdnicy, ul. Długa 33).

W czwartek, 10 października, Agnieszka Rogaczewska zaprezentuje masaż shantala – o godz. 16.30 (miejsce: Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych w Świdnicy, ul. Długa 33).

W piątek, 11 października, zaś Beata Preis poprowadzi warsztaty z komunikacji językiem serca – początek o godz. 17.00 (miejsce: Łakociak Caffe, ul. Długa 31A, Świdnica).

Wstęp na wszystkie warsztaty jest bezpłatny, ale na wszystkie spotkania obowiązują wcześniejsze zapisy na fanpagu www.facebook.pl/mamycokochamy

KOM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *