Zestaw Healpsorin Baby do włosów i ciała [TEST]

Mój synek zmagał się z łuszczeniem skóry na stopach. Dermatolog powiedział, że to reakcja alergiczna „nie wiadomo na co”… Nie mogłam sobie dać z tym rady. Czy zestaw Healpsorin Baby do włosów i ciała dał radę?

Producent zapewnia, że ten zestaw to aż do 100% składników aktywnych. W jego skład wchodzą 4 kosmetyki.

Po pierwsze emulsja Healpsorin Baby do kąpieli. Zawiera ona 95% składników aktywnych, podczas gdy alternatywne produkty zawierają zaledwie 5%. Emulsja jest tłusta, dzięki czemu po kąpieli ciało dziecka jest odpowiednio nawilżone i gładkie.

Drugi produkt to szampon Healpsorin Baby. Ma 15% składników aktywnych w porównaniu do 1% w produktach alternatywnych. Szampon nie spływa z głowy do oczy, a nawet jakby spłynął – to ich nie podrażni, dzięki swojemu składowi.

Trzeci kosmetyk to balsam Healpsorin Baby. Ma 45% naturalnych składników aktywnych, gdzie produkty alternatywne mają ich zaledwie 5%. Balsam pomaga skórze wrażliwej, a nawet bardzo wrażliwej. Producent zapewnia, że dzięki nowoczesnej recepturze wchłanianie składników jest 3-krotnie większe. I rzeczywiście balsam wchłania się bardzo dobrze.

I na koniec olejek żelowy Healpsorin Baby – aż 100% składników aktywnych. To silnie skoncentrowany kosmetyk, który doskonale nawilża skórę.

Zobacz, jak wyglądała skóra na stópkach mojego synka przed stosowaniem Healpsorin Baby:

A tak po dwóch tygodniach:

Bosko, co?

Tu kupisz te kosmetyki: Zestaw Healpsorin Baby do włosów i ciała.

2 komentarze do “Zestaw Healpsorin Baby do włosów i ciała [TEST]

 • 11 kwietnia 2022 o 17:39
  Permalink

  Nie mam takich problemów, ale dobrze wiedzieć jak z tym sobie radzić.

  Odpowiedz
 • 12 kwietnia 2022 o 09:04
  Permalink

  Biedactwo 🙁 dobrze, ze znalazłaś dla syna odpowiednie kosmetyki.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *