Drewniane łóżko dla dzieci, które odmieni życie Twojej rodziny!

Każdy rodzic skrycie marzy o chwili, w której dziecko wyprowadzi się z małżeńskiego łoża i zacznie przesypiać noce w swoim własnym łóżeczku. Spanie z dziećmi jest wspaniałą przygodą, która powinna jednak posiadać swój naturalny koniec. Jak sprawić, by maluch chętnie przeniósł się do swojego łóżka i bez problemu spędzał w nim noce? Warto zaproponować mu własne łóżko, które będzie tak fajne, że nie będzie chciał ze niego wychodzić.

Bezpieczne drewniane łóżko – idealny wybór do pokoju malucha

Łóżko dziecięce nie musi przypominać tradycyjnego łóżeczka ze szczebelkami, w którym trudno uśpić malucha. Wiele dzieci nie lubi tradycyjnych łóżeczek, które ograniczają ich swobodę i dają wrażenie zamknięcia. Oczywiście, szczebelki pełnią funkcję zabezpieczającą przed wypadnięciem na podłogę. Jednak nie jest to jedyny sposób na bezpieczny sen malucha i naprawdę warto poznać inne rozwiązania!

Już kilkumiesięcznemu maluchowi można sprawić łóżeczko, w którym materac znajduje się blisko podłogi. Nisko położone miejsce do spania eliminuje niebezpieczeństwo wypadnięcia dziecka przez wysokie szczebelki. Łóżka z nisko położonym materacem dają maluchom swobodę przemieszczania się pomiędzy posłaniem a podłogą, zawsze gdy dziecko poczuje taką potrzebę. Już pełzające i raczkujące dzieci chętnie korzystają z tej możliwości, rozwijając swoje zdolności motoryczne.

Drewniane łóżko z niskim posłaniem może mieć formę domku, który stanowi atrakcyjną ozdobę dziecięcego pokoju. Ruchliwym maluchom warto sprawić łóżeczko z niezbyt wysokimi zabezpieczeniami po bokach, aby nie zsuwały się na podłogę podczas snu. 

Łóżko piętrowe – doskonały pomysł dla rodzeństwa

Aby zachęcić starsze dzieci do spania w swoim pokoju warto zaproponować im atrakcyjne rozwiązanie, które zaakceptują i polubią. Łóżko piętrowe to skryte marzenie wielu dzieci! Stwarza ono wiele możliwości aranżacji przestrzeni do spania i zabawy, jest też wspaniałą odmianą i sposobem na nudę w pokoju. Drewniane łóżka piętrowe są nie tylko praktycznym rozwiązaniem ale również stylowymi meblami, które wspaniale się prezentują!

Poszukując łóżka piętrowego dla dzieci i młodzieży warto wiedzieć, że wybór jest naprawdę ogromy. Oto kilka wskazówek, które mogą go ułatwić:

 • łóżko piętrowe może mieć wymiar typowo dziecięcy (160×90 cm) lub być nieco większe (190×90 cm),
 • drewniane łóżko piętrowe może mieć form skandynawskiego domku, 
 • rolę pojemnika na pościel mogą pełnić szuflady pod dolnym materacem,
 • zarówno górny, jak i dolny poziom może posiadać zabudowę, zabezpieczającą dziecko przed wypadnięciem,
 • drabinka to standardowe wyposażenie łóżka piętrowego, jednak niektóre modele posiadają również zjeżdżalnię,
 • łóżka piętrowe dostępne są w wielu naturalnych odcieniach drewna, ale również w pięknych, pastelowych kolorach. 

W wybór idealnego łóżka do dziecięcego pokoju warto zaangażować maluchy, które będą na nim spały. Dzieci lubią mieć możliwość decydowania o własnej przestrzeni i przedmiotach, którymi się otaczają. Piękne i funkcjonalne łóżko drewniane może stać się ulubionym miejscem do spania i stanowić poważną konkurencję dla łóżka rodziców. 

Dla wiernych Czytelników przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy za zakupy w sklepie Edinos.pl o wartości 50 zł : edinos50 – Po wpisaniu kodu na stronie: https://www.edinos.pl/rabat kwota zakupów zostanie automatycznie pomniejszona o 50 zł. Bon jest ważny dla pierwszych 20 osób.

/wpis sponsorowany/

One thought on “Drewniane łóżko dla dzieci, które odmieni życie Twojej rodziny!

 • 30 listopada 2022 o 16:51
  Permalink

  Synek ma drewniane łóżko ala domek i moim zdaniem to strzał w 10 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *