Jak wytrzymać z facetem podczas Euro 2016?

Stało się, rozpoczęły się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. W większości domów telewizory od godz. 15 do późnego wieczoru będą pokazywały zieloną murawę. I tak przez okrągły miesiąc! Jak to przetrwać?

 

Rada numer 1: Kibicuj!

To najprostsze rozwiązanie. Daj się ponieść gorączce Euro i oglądaj mecze wraz ze swoim mężczyzną. Nawet jeśli nie przepadasz za piłka nożną, może się okazać, że się wciągniesz. Przy okazji zyskasz kolejny temat do rozmów z ukochanym. I może wreszcie zrozumiesz, co go tak w tej piłce fascynuje.

Znasz zasady? Świetnie! Jeśli nie, to przygotowałam dla Ciebie małą ściągę:

sciaga

Rada numer 2: Obserwuj

Możesz potraktować Euro 2016 jak eksperyment socjologiczny. Obserwuj swojego mężczyznę, jak zachowuje się podczas transmisji. Jak zareaguje na wygraną, a jak na przegraną swojej drużyny? To może się okazać dla Ciebie ciekawym doświadczeniem.

Rada numer 3: Zorganizuj sobie czas

Jeśli nie możesz patrzeć na piłkę nożną, zaplanuj sobie czas. Pomysłów jest wiele. Twój mężczyzna najbardziej się ucieszy, kiedy zabierzesz te niekibicujące dzieci ze sobą, na przykład do parku. Możesz z nim ponegocjować i dzieci zostawić w domu, a sama wybrać się na zakupy. Możesz zająć się domowymi pracami. Możesz też zamknąć się w łazience i zrobić sobie domowe spa – codziennie masz kilka godzin spokoju!

Rada numer 4: Zawiąż kobiecą koalicję

Jeśli masz koleżanki z podobnym problemem, najbliższy miesiąc możecie śmiało spędzić na plotkowaniu. Zostawcie telewizory mężczyznom i przenieście się do innego pokoju, kafejki czy w plener. W towarzystwie innych kobiet łatwiej będzie Ci przetrwać ciężkie chwile.

Rada numer 5 – najważniejsza: Nie przeszkadzaj!

Jeśli nie chcesz definitywnie zakończyć swojego związku, pozwól swojemu kibicowi na oglądanie meczów. To dla niego naprawdę ważne. Uszanuj to, że w czasie transmisji jego uwaga jest zaprzątnięta zupełnie przez biegających po trawie facetów. Zaakceptuj wyjścia z kolegami czy zapraszanie kolegów do Was na wspólne kibicowanie. Dzięki temu on będzie przychylniejszym okiem patrzył na Twoje babskie wypady z koleżankami. Możecie nawet zawrzeć swego rodzaju umowę: podczas Euro 2016 Ty mu nie przeszkadzasz, za to on po wszystkim zajmie się dziećmi, ilekroć będziesz miała ochotę na spotkanie się z przyjaciółkami.

Finał mistrzostw w niedzielę, 10 lipca. Jakoś damy radę 🙂

KOM

Zapisz

One thought on “Jak wytrzymać z facetem podczas Euro 2016?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *