Już czas na świąteczne imprezy

Uwielbiam organizować imprezy. Przez jakiś czas pracowałam w agencji eventowej i tam mogłam wykazać się kreatywnością. To jednak było dawno i wtedy nie było takich możliwości, jak teraz.

A teraz wystarczy zamówić w internecie imprezę i już wigilia firmowa gotowa! To nie to, co kiedyś, gdy w redakcji dolnośląskiego dziennika gotowaliśmy jajka w czajniku elektrycznym 😉 Teraz można mieć na zawołanie firmowe spotkanie świąteczne z warsztatami kreatywnymi, robieniem drinków, kręceniem świątecznego teledysku, a nawet tropieniem mordercy!

Czemu o tym piszę? Bo dotarło do mnie, że święta już za dwa miesiące. Action mnie w tym uświadomił już kilka tygodni temu sprzedając świąteczne ozdoby i słodycze (na początku września!). A wczoraj dostałam list, w którym przypomina się mi, że do końca roku mam czas na załatwienie pewnej sprawy.

A przecież dopiero co były wakacje! Szok. Już teraz zaczynają się rezerwacje na firmowe imprezy wigilijne, jarmarki bożonarodzeniowe szukają osób chętnych do wynajęcia stoisk, pierwsi Mikołajowie w dużych miastach dostają zlecenia na odwiedzanie grzecznych (i nie) dzieci.

Jeśli chcesz wyjechać na święta, czym prędzej rezerwuj hotel. O Sylwestrze nawet nie wspomnę. Jak ten czas leci!

Fot. Canva

[Tekst powstał przy współpracy z Fabryką Atrakcji]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *