Mamkowe Miejsce: Pizzeria Montenegro w Toruniu

Pizza, choć wyglądała niepozornie, pokonała mojego Męża, a to już wyczyn! Dzieci się świetnie bawiły, a ja poznałam zupełnie nowe smaki. W Toruniu, w pizzerii Montenegro na Boboli.


Toruń ma dwa lokale Montenegro – ten, w którym gościliśmy oraz przy ul. Kosynierów Kościuszkowskich. Przy ul. Boboli 31 czekał na nas maleńki kącik z zabawkami i bardzo miła obsługa. Dzieciaki od razu zajęły się zabawą, a my zamówiliśmy dwie pizze i danie dla maluchów. Zanim nasze zamówienie przyszło na stół – dostaliśmy świeżo wyciskane pyszne soki.

Córcia dostała mały placek pizzy do samodzielnego przybrania ulubionymi dodatkami. Była zachwycona, że mogła „sama” zrobić pizzę. A później ją zjeść 🙂

Ja zamówiłam pizzę Efasamoto – sos pomidorowy, ser, szynka,ananas, banan, rodzynki. Próbowaliście kiedyś takiego połączenia? Jeśli lubicie pizzę na słodko – polecam! Mężuś oczywiście wybrał dodatki mocno mięsiste: pizzę Valentina (sos pomidorowy, ser, szynka, kiełbasa, boczek, papryka, pieczarki). Pani kelnerka ostrzegała nas, że choć pizza ma średnicę 32 cm, to jest to spokojnie porcja dla dwojga. Mój Mąż zazwyczaj je za dwoje, więc byłam pewna, że pochłonie całą Valentinę. Okazało się, że jednak nie – choć pizza nam smakowała, ja skapitulowałam po trzech kawałkach, Mężuś po sześciu (za to mieliśmy co jeść po powrocie do domu, bo resztę dostaliśmy zapakowaną w pudełko). Pizza w Montenegro jest na puszystym cieście, naprawdę bardzo syta. Można też zamówić wariant na cienkim cieście.Zapraszamy do Montenegro w Toruniu i oficjalnie nadajemy temu lokalowi tytuł „Mamkowe Miejsce”!

Tekst i foto: KOM

***

Też prowadzisz Mamkowe Miejsce?

Zgłoś się do nas! Chętnie Cię odwiedzimy!

***
Jesteś Rodzicem, Ciocią, Wujkiem, Babcią lub Dziadkiem? Pracujesz z Dziećmi? Myślę, że zainteresuje Cię oferta Sklepu Mamkowo – zabawki i artykuły dla dzieci! Zapraszam serdecznie na www.sklep.mamkowo.pl! I od razu zapraszam do konkursu „Wybierz sobie prezent”!
***
Dla Użytkowników Facebooka:Nie chcesz przegapić żadnego wpisu na Mamkowo? Kliknij „Lubię to!” na moim fanpage: Mamkowo – serwis dla rodziców (wcale nie musisz być rodzicem, ale możesz, nie zabronię Ci tego). Od razu rzutem na taśmę zapraszam do mamkowej grupy. 
A może masz profil na Google+?W takim razie wpadaj na konto Mamkowo!
A miłośników Instagrama zapraszam na profil Mamkowo.pl.

One thought on “Mamkowe Miejsce: Pizzeria Montenegro w Toruniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *