Pod naszym patronatem: Rochowa majówka z Jadłem i Chmielem koło Bolkowa

Browar Roch oraz karczma Jadło i Chmiel z Nowych Rochowic zapraszają na majówkę w dniach 1-3 maja. W programie m.in. Rochotarg, czyli kiermasz rękodzieła i zdrowej żywności. Organizatorzy poszukują właśnie wystawców.

– Jesteśmy stąd i wiemy, jakich wspaniałych rękodzielników, rzemieślników i producentów zdrowej, lokalnej żywności mamy w okolicy – mówi Karolina Osińska z karczmy Jadło i Chmiel. – Chcemy ich zaprosić, aby wspólnie z nami celebrowali majówkę. Chcemy im udostępnić miejsce do wystawienia się. Kto wie, może Rochotarg będzie imprezą cykliczną? – dodaje.

Jeśli jesteś rękodzielnikiem, rzemieślnikiem lub producentem lokalnej żywności i chcesz się wystawić w trakcie Rochowej Majówki z Jadłem i Chmielem, dzwoń: 600 317 024.

Podczas Rochowej Majówki z Jadłem i Chmielem zaplanowano wiele atrakcji dla dzieci, jak animacje i dmuchany zamek, a także dla dorosłych. Oprócz Rochotargu będzie strefa gastronomiczna, miejscowe piwo, miejscowe jadło i koncerty rockowe na finał imprezy. Szczegóły wkrótce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *