Zapowiedzi: Warsztaty muzyczne dla najmłodszych we Wrocławiu

Ruszyły zapisy do Muzycznej Akademii Firleja, w ramach której zostaną zorganizowane bezpłatne zajęcia muzyczne dla dzieci.

Ośrodek Działań Artystycznych Firlej zaplanował zajęcia zarówno z zakresu muzyki klasycznej, jak i rozrywkowej. Akademia składa się z dwóch oddzielnych serii warsztatów. Pierwsza z nich rozpocznie się zaraz po zakończeniu roku szkolnego. ODA Firlej wspólnie z Miejską Biblioteką Publiczną i MultiCentrum Miejskiej Biblioteki Publicznej zaprasza uczniów klas IV-VI do wzięcia udziału w nowatorskim projekcie edukacyjnym.

Kameralne grupy złożone z maksymalnie 15 uczestników przez 5 dni za pomocą różnych przedmiotów będą poszukiwać nietypowych brzmień, zapoznają się z dyscypliną formalną i regułami kompozycji, a także nauczą się kreatywności. Letnie warsztaty w ramach akademii zaplanowane są na 27 czerwca – 1 lipca (pierwszy turnus) oraz 4 – 8 lipca (drugi turnus), zajęcia odbywać się będą w godz. 9.00 – 15.00.

Aby zapisać się na warsztaty, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem: http://goo.gl/forms/UMmkJihF8FxCeEhy1
O uczestnictwie w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń. Informacje – tel. 608 087 675.

KOM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *