Mamkowo ma roczek!

O mało nie przegapiłam tej wielkiej rocznicy! Szybko więc, tuż przed północą, skrobię dla Was ten tekścik, żeby powspominać i się pochwalić.

 

Pierwszym wpisem na Mamkowo.pl był ten: Jak zrobić mobile dla niemowlęcia? Piotruś pięknie przypozował do zdjęcia z wykonanymi przeze mnie własnoręcznie zabawkami kontrastowymi. To był krótki, instruktażowy tekścik z kilkoma zdjątkami. Od tego czasu na blogo-serwisie pojawiło się 198 postów (ten jest 199). Jutro więc uraczę Was tekstem nr 200! Gdy to napisałam, poczułam się trochę jak Magda Gessler, która ostatnio świętowała dwusetny odcinek „Kuchennych rewolucji” 😉

 

Mamkowo od roku jest z Wami, a przede wszystkim ze mną. Zdarzały się przerwy, związane z moim stanem zdrowia. Niestety, nie zawsze mogłam pisać. A pisanie jest mi potrzebne, niczym tlen do życia. To dla mnie relaks, to dla mnie wyzwanie, to dla mnie terapia.

 

Jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci, Mamkowo to moje takie trzecie dzieciątko. Wszystkie teksty na blogo-serwisie są mojego autorstwa. Tylko ja decyduję o tym, co tu się znajdzie, a co nie. A chcę, aby znajdowały się tu ciekawe i użyteczne treści. Abyście mogli tu wracać każdego dnia i codziennie dowiadywać się czegoś nowego. Jeśli macie jakieś pytania, sugestie, prośby – piszcie! W komentarzach, na Facebooku (gdzie na dziś mam 4646 fanów!), na maila (karolina@mamkowo.pl). Chcę, aby Mamkowo było też Waszą stroną.

 

„Sto lat!” – zaśpiewam sobie teraz. Dzieci w łóżkach, mąż na nocce w pracy. A ja z kotami siedzę w salonie. To był owocny rok. Trudny dla mnie, ale owocny. Z wszystkimi przeciwnościami losu sobie poradziłam. I wyszłam mocniejsza. Jest kilka rzeczy, z którymi muszę jeszcze powalczyć, ale wiem, że dam radę.

 

Dobranoc!

 

Karolina Osińska-Marcińczyk

 

 

Zapisz

5 komentarzy do “Mamkowo ma roczek!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *