Prezent na święta dla małej księżniczki

Czeka nas remont, dzieci zyskają oddzielne pokoje. Już powoli myślę, jak je urządzić. Chcę córce i synowi zaakcentować ich pokoje. Nie miałam na to pomysłu, dopóki nie weszłam na stronę z personalizowanymi prezentami. I od razu rozwiązły się dwa problemy!

Wiem już, jak „zaznaczyć”, że pokój córci jest jej królestwem. I wiem, co dostanie pod choinkę 😉

Myślę, że każda mała księżniczka byłaby zadowolona z takiego portretu:

Cudny, nieprawdaż?

Jak go zrobić? To proste! Wystarczy wejść na www.MyGiftDNA.pl i znaleźć podarek o nazwie: Księżniczka – Królewski portret. Wybieramy wielkość obrazu (może być gigantyczny! Nawet 100×70 cm, więc niewiele mniejszy od mojej małej księżniczki), a następnie wgrywamy zdjęcie. Ważne, żeby dziewczynka miała na nim wyraźną buźkę. I chyba lepiej, żeby główkę miała zwróconą w tę samą stronę, co księżniczka na obrazie. Można co prawda zrobić odbicie lustrzane zdjęcia, ale jeśli dziecko ma choć trochę niesymetryczną twarz, to będzie to wyglądało nienaturalnie.

Co dalej? Śledź skrzynkę mailową, bo grafik wyśle Ci projekt do akceptacji. Potem już sprawy potoczą się błyskawicznie i jeszcze tego samego dnia paczka z obrazem zostanie do Ciebie nadana. I otrzymasz ją następnego dnia roboczego.

Obraz jest wydrukowany na wysokiej jakości płótnie (100% bawełna, 360g/m2) i naciągnięty na wewnętrzną ramę, tzw. blejtram.

Na stronie sklepu czytamy: „Jeśli projekt nie przypadnie Ci do gustu, zwrócimy Ci wszystkie pieniądze”. Ja nie starałam się o zwrot, bo obraz z moją córcią bardzo mi się podoba. Podejrzewam jednak, że reklamacje załatwiają szybko, jak wysyłkę.

Również na MyGiftDNA zamówiłam prezent na święta dla męża – personalizowaną latarkę. I jak w tamtym wpisie – polecam pobuszować po całej stronie MyGift, a szczególnie po kategorii „Prezent na święta”, i poszukać od razu prezentów dla innych członków rodziny czy dla przyjaciół. Zawsze to przy okazji jednej opłaty za przesyłkę można zamówić kilka rzeczy. Tym bardziej, że zbliża się Mikołaj, potem święta. A już w styczniu Dzień Babci i Dzień Dziadka. Zdradzę Wam w tajemnicy, że nic tak babć nie rozczula, jak personalizowane prezenty.

5 komentarzy do “Prezent na święta dla małej księżniczki

 • 11 listopada 2020 o 10:28
  Permalink

  Ten portret jest naprawdę piękny! Zdecydowanie każda Mała Księżniczka byłaby takim portretem zachwycona! Ja bym była 🙂

  Odpowiedz
 • 17 listopada 2020 o 17:24
  Permalink

  Ciekawy pomysł na prezent, a że zbliżają się i Mikołajki i Gwiazdka to jest to niezła podpowiedź dla rodziców. Muszę sprawdzić również stronę, gdzie znalazłaś prezent dla męża.

  Odpowiedz
 • 19 listopada 2020 o 18:07
  Permalink

  Jestem pewna, ze Twoja córka będzie tym prezentem zachwycona. Większość dziewczynek lubi wyobrażać sobie, ze są księżniczkami :). Pozdrawiam serdecznie!

  Odpowiedz
 • 20 listopada 2020 o 18:58
  Permalink

  Z pewnością sympatyczny prezent i niespodzianka dla młodszych dzieci. Moje staruszki – 9 i 13 lat zupełnie już z takich wyrosły 🙂 Nie wiem co wybiorą w tym roku, ale podejrzewam, że będzie to coś bardzo praktycznego. Ssma jestem ciekawa co. Zawsze mnie czymś zaskoczą.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *