Przypominajka prezentowa


Moja Siostra potrafi kupić prezenty pół roku przed okazją, z której mają być one wręczone… Ja taka sprytna nie jestem. Często robię wszystko na ostatnią chwilę, dlatego sobie i Wam piszę tę przypominajkę.

Tak naprawdę dziś jest ostatni dzwonek na wybór prezentów, które chcemy zamówić przez internet. Najbliższy tydzień będzie bardzo trudny dla poczty i kurierów. Jeśli chcesz, aby zamówienie znalazło się pod Twoją choinką, nie zwlekaj – pospiesz się z zakupami m.in. na www.sklep.mamkowo.pl (znajdziesz tu zabawki i artykuły dla dzieci).

Pamiętaj, że w związku z dużą liczbą zamówień przedświątecznych mogą występować opóźnienia w wysyłce paczek. Na dodatek przed Bożym Narodzeniem paczkomaty są przeładowane, warto więc wybrać alternatywne formy wysyłki.

Jeśli wybierasz się do zwykłych sklepów po prezenty, zaplanuj sobie na te zakupy trochę więcej czasu niż w innym okresie. Przy kasach tłumy, kolejki, czasem nawet bitwy o towar 😉

Nie zapominaj też, że możesz coś bliskim stworzyć samemu. Prezenty DIY są niepowtarzalne i od serca. Masz jeszcze kilka dni na zabranie się za nie.

KOM

PS. Jeśli jeszcze nigdy nic nie zamawiałeś przez internet,mam dla Ciebie mały poradnik: Jak szukać prezentów dla dzieci w internecie. Powodzenia!

6 komentarzy do “Przypominajka prezentowa

 • 17 grudnia 2018 o 10:00
  Permalink

  Dziś zamówię, obiecuję to sobie od tygodnia!

  Odpowiedz
 • 17 grudnia 2018 o 11:31
  Permalink

  Pomysł to jedno, a czas na zakupy to zupełnie inny problem. Najgorsze, że potem trzeba biegać od sklepu do sklepu w wielkim tłumie- taka jest kara za robienie tego na ostatnią chwilę.

  Odpowiedz
 • 17 grudnia 2018 o 12:35
  Permalink

  Ja jestem juz przygotowana 😉 pozdrawiam 🙂

  Odpowiedz
 • 17 grudnia 2018 o 20:52
  Permalink

  Nie strasz mnie tym przeładowaniem paczkomatów, bo ja jeszcze dziś zamawiałam ostatni prezent i liczę, że dojdzie na czas!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *