WYCIECZKI MAMKOWO.PL: Minieuroland w Kłodzku

Nie musisz latać po całym świecie – tu zobaczysz Statuę Wolności i Wieżę Eiffla w jeden dzień. Minieuroland zachwycił moje dzieci (i moją mamę).

Zamek Książ

Miniatury zabytków (i nie tylko) z Ziemi Kłodzkiej, Dolnego Śląska, Polski, Europy i Świata. A to wszystko wśród pięknie zagospodarowanej zieleni. Oprócz zamków i pałaców możemy tu podziwiać dom Violetty Villas w Lewinie Kłodzkim oraz… skup złomu w Kłodzku. Tylko zobaczcie:

Do Minieurolandu wybraliśmy się w Boże Ciało. Na szczęście nie było tłumów. Mogliśmy swobodnie przechadzać się cudnymi alejkami i podziwiać zabytki. Dzieci biegały od makiety do makiety. Najbardziej wyczekiwana przez nie była Wieża Eiffla. Ileż było radości, gdy do niej dotarliśmy!

Co jeszcze Minieuroland przygotował dla dzieci? Plansze do gry na stolikach i plac zabaw z ogromnymi puzzlami.

Z okazji długiego czerwcowego weekendu wystąpił w Minieurolandzie ukraiński artysta ze Lwowa, który zaskoczył nas m.in. wykonaniem utworu „Dziwny jest ten świat” Czesława Niemena. Dla dzieci zaś zaplanowane były dodatkowe atrakcje – warsztaty kulinarne Junior Chef. Moje dzieci załapały się na robienie pizzy. Zabawy było przy tym co niemiara. A na koniec mogliśmy zjeść pizze. Dzieci dostały na własność fartuszki i czapki kucharskie.

Minieuroland zaprasza cały rok. Polecam – zresztą zobacz: www.minieuroland.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *