6 pomysłów na prezent dla męża (partnera)

Co można dać facetowi, który ma wszystko (czyt. mnie), co mu do szczęścia potrzeba?

1. Obiad, jak u mamy
Jeśli na co dzień nie gotujesz, lub czynisz to z przykazaniami zdrowej kuchni, to taki schaboszczak z ziemniorami może uszczęśliwić Twojego faceta. A schabowy na smalcu czy oleju kokosowym nie jest wcale taki niezdrowy.

2. Ciasto, jak u babci
Czy też masz babcie i ciocie piekące cuda z masami budyniowymi? A sama masz dwie lewe ręce, jeśli chodzi o pieczenie? Zrób ciacho z budyniem (z masłem) na krakersach. Warstwa krakersów, warstwa budyniu, warstwa krakersów, a na wierzch cukier puder. Mniam!

3. Flaszka
…bo alkohol w niewielkich ilościach nie jest taki zły. Ponieważ mój mąż to czechofil (fu, ale brzydkie słowo, kiedyś o nim napiszę), kupiłam mu piersiówkę z czeskim miodkiem pitnym. Polskie też mamy, nie bójcie się.

4. Ramka ze zdjęciami
Temat ograny na wszystkie strony, ale jednak – zdjęć nigdy za dużo. Ja tradycyjnie sama ozdabiam ramki farbkami akrylowymi.

5. Kubek z dedykacją
„Kubek prawdziwego mężczyzny” i inne takie w wersji home made. Proste jak konstrukcja cepa – piszemy dedykację i domalowujemy obrazek. Nawet dwuletnia dziewczynka da radę.

6. Kawa w dobrym towarzystwie
Możecie to nazwać randką. Czy jak sobie tam chcecie. Ale kawa z żoną to nagroda dla dobrego męża i przyjemność dla obojga.

Tekst i foto: Karolina Osińska-Marcińczyk

One thought on “6 pomysłów na prezent dla męża (partnera)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *