Klub Kobiecych Matek [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

Przed nami pierwsza edycja warsztatów dla mam we wrocławskiej Dziecioladzie. Kto otrzyma darmową wejściówkę? A kto rabat?

 

No wcale to taka darmowa wejściówka do końca nie jest, bo trzeba się było napracować, żeby ją otrzymać. W konkursie Mamkowo.pl (post konkursowy – tutaj) zwyciężyła…

 

Agnieszka Szydełko, za wierszyk:

 

Mimo że częściej dres i potargany look,
to czasem szminka i szpilki idą w ruch,
bo choć mama wiecznie niewyspana i zajęta,
to zawsze ma prawo być kobieca, piękna i uśmiechnięta!

 

Gratuluję Zwyciężczyni!

 

A jeśli ktoś nie wie, o co do końca chodzi, to już spieszę z informacją, że Klub Kobiecych Matek to cykl spotkań dla kobiet. Ma on na celu wsparcie i rozwój kobiety-mamy. Prowadzić je będą Aneta Bugańska i Natalia Rolak. Pierwsze spotkanie klubu w środę, 18 kwietnia, o godz. 18.30, w klubokawiarni Dzieciolada (ul. Skrzydlata 21a/1b Wrocław), zapisy: tel. 505 870 397, mail: poczta@dzieciolada.pl. Cena dwóch godzin warsztatów to 50 zł.

 

Jak obiecałam w aktualizacji, dodatkowe nagrody – rabaty 15 zł – otrzymują trzy Panie:

 

  1. Renata Madziara, która napisała: „uważam, że mama to nie tylko, kucharz, kierowca, sprzątaczka, opiekunka do dziecka ale przede wszystkim wzór do naśladowania. Dzieci uczą się przez obserwowanie i naśladowanie. Jeśli chcemy by nasze dzieci były pewne siebie, zadbane, przedsiębiorcze i szczęśliwe – same musimy takie być 🙂”.

 

  1. Karolina Tokarska, która na pytanie: „Czy mama ma prawo być kobieca?” odpowiedziała: „Oczywiście, że mama ma prawo, mama to też człowiek, a nie tylko damska wersja SuperMena!”.

 

  1. Dagmara Fitrzyk, która stwierdziła: „Moja Mama jest niezwykle kobieca, jej mama, moja Babcia także była. Z fotografii z rodzinnego albumu wiem, że Prababcia emanowała niezwykłą kobiecością. I ja też chce być kobieca, choć w dzisiejszym zabieganym świecie coraz mniej na to czasu”.

 

Gratuluję! I serdecznie zapraszam do Dzieciolady 😉

 

Karolina O-M

 

Wpis powstał przy współpracy z klubokawiarnią Dzieciolada

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *