Program Clean9 – dzień 9

Dziewiąty, ostatni, dzień programu Clean9 – oczyszczająco-odchudzającej kuracji od Forever. Zobacz, jak mi idzie!

Nie poćwiczyłam. Lenistwo wzięło górę. Miałam co prawda wstać wcześnie i potrenować, ale to sobota, można dłużej pospać i pospałam. Za to po południu wybrałam się z dziećmi na dwugodzinny spacer, myślę, że mogę to zapisać jako trening.

Późno zjadłam śniadanie, czyli wypiłam wodę z aloesem i koktajl. Gdzieś o 13 dopiero wypiłam przekąskę, czyli wodę z proszkiem Forever Fiber, czyli błonnikiem. Koło 15 na obiad zjadłam gotowane mięso i wyruszyłam z dziećmi w drogę. Spacerowaliśmy po parku, później poszliśmy nad zalew, gdyby syn nie zaczął narzekać, że go bolą nogi, obeszlibyśmy zalew dookoła.

Wróciliśmy i pooglądałam serial („New Amsterdam”, gdyby ktoś pytał). Aaaa, gdyby ktoś pytał, to na wadze rano było …2,5 kg, czyli 1,6 kg mniej od początku. Nie wiem, czy waga może się do jutra zmienić, tym bardziej, że pozwoliłam sobie na daktyle po południu. Nietrzymanie się reżimu programu Clean9 ma takie skutki, że nie chudnie się tyle, ile by się chciało. Ale z drugiej strony – jakoś szczególnie dużo tych odstępstw nie było. Jednak muszę przyznać, że moja motywacja spadła. Ile będzie na wadze jutro – napiszę w podsumowaniu całego programu (post będzie miał tytuł Program Clean9 od Forever [TEST]).

A gdybym miała się pokusić o podsumowanie już teraz, to napiszę Wam, że robiąc ten program nie powinniście się ważyć codziennie, bo to demotywujące i mają rację w ulotce („instrukcji obsługi programu”). Gdybym nie wiedziała, że waga mi się waha, gdybym nie widziała zatrzymania chudnięcia, bardziej by mi się chciało i mniej bym się zniechęcała. A tak: mam co mam, czyli -1,6 kg, co tez jest jakimś osiągnięciem. Czy czułam głód? Troszkę. Czy program był trudny? Nie bardzo. Czy zdecydowałabym się go powtórzyć? Tak. Na dzisiaj tyle. Do usłyszenia w podsumowaniu!

***

Zobacz jeszcze:
* Aloesy od Forever [TEST]
* Program Clean9 – dzień 1
* Program Clean9 – dzień 2
* Program Clean9 – dzień 3
* Program Clean9 – dzień 4
* Program Clean9 – dzień 5
* Program Clean9 – dzień 6
* Program Clean9 – dzień 7
* Program Clean9 – dzień 8
* Program Clean9 – dzień 9
* Program Clean9 od Forever [TEST]

***

Chcesz też skorzystać z kuracji Clean9? Napisz do mnie: karolina@mamkowo.pl!