Bezpłatne warsztaty dla rodziców – są jeszcze miejsca


„Świadomość i odprężenie w relacji z dzieckiem” – na warsztaty pod tym hasłem zaprasza świdnicka Akademia Nauki – Centrum Świadomego Rozwoju. Zapisy trwają do 25 marca.

Warsztaty są zaplanowane na sobotę, 30 marca, na godz. 9.00-14.00. – Prowadzący to Paweł Hoffman, psychoterapeuta i trener – mówi Katarzyna Bryndza z Akademii Nauki w Świdnicy. – Zapraszamy nie tylko rodziców, ale i pedagogów i wszystkich, którzy pracują z dziećmi.

Termin: sobota, 30 marca, godz. 9.00

Miejsce: Akademia Nauki – Centrum Świadomego Rozwoju
58-100 Świdnica, Rynek 38/3

Zapisy: SMS z imieniem i nazwiskiem na numer tel. 600 317 024 oraz na fanpage https://www.facebook.com/akademianaukiswidnica/.

Tekst i zdjęcie: Karolina z Mamkowo.pl

***

Przychodzisz z fejsbuka? Jak będziesz tam wracać, to kliknij „Lubię to!”, serduszko lub nawet wściekłą buźkę, albo udostępnij ten tekścik. Pomożesz mi tym. Buźka!

***

Myślę, że zainteresuje Cię oferta Sklepu Mamkowo – zabawki i artykuły dla dzieci! Zapraszam serdecznie na www.sklep.mamkowo.pl!

***

Do Użytkowników Facebooka: Nie chcesz przegapić żadnego wpisu na Mamkowo? Kliknij „Lubię to!” na moim fanpage: Mamkowo –serwis dla rodziców (wcale nie musisz być rodzicem, ale możesz, nie zabronię Ci tego). Od razu rzutem na taśmę zapraszam do mamkowej grupy. A może masz profil na Google+? W takim razie wpadaj na konto Mamkowo! Miłośników Instagrama zapraszam zaś na profil Mamkowo.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *