Mamy co Kochamy zapisują – spiesz się!

Dziś ruszyły zapisy na Świdnicki Ekspres Rodzinny, który startuje w Dzień Matki, w sobotę 26 maja. Trwają też zapisy na listę rezerwową Dietetycznych Rewolucji. Obie inicjatywy organizuje Mamy co Kochamy, czyli Stowarzyszenie Świdnickich Mam i obu patronuje Mamkowo.pl!

 

I do udziału w obu serdecznie zachęcam świdnickie rodziny. Przypominam. Dietetyczne Rewolucje to cztery cykle warsztatów bezpłatnych warsztatów dotyczących zdrowego stylu życia. Spotkania ze specjalistami od żywienia będą się odbywały w siedzibie Akademii Nauki – Centrum Świadomego Rozwoju w Świdnicy (Rynek 38/3). Uczestnicy zostali podzieleni na 4 grupy, każda grupa rozpoczyna spotkania we wtorek (I grupa – 22 maja, II – 5 czerwca, III – 12 czerwca, a IV – 19 czerwca), a kończy w piątek w tym samym tygodniu. Trwają zapisy na listę rezerwową Dietetycznych Rewolucji – jeśli chcesz się jeszcze dopisać, to wyślij maila na adres mamycokochamy@gmail.com i w tytule podaj „DR – tydzień …” (i numer tygodnia), a w treści: imiona i nazwiska dwójki uczestników (np. para rodzic-dziecko), wiek uczestników, a także adres e-mail i numer telefonu do jednego z nich.

 

Patronat honorowy nad imprezą objęła prezydent Świdnicy, Beata Moskal-Słaniewska, która tak mówi o inicjatywie: – Niechciane kilogramy… Małe pokusy, myślenie „tylko jeden batonik, tylko jeden serniczek” to często droga do nadwagi. Jedząc dużo i słodko, często podsuwamy naszym dzieciom niezdrowe łakocie. Bo to smaczne i łatwe… Warto zmienić te nawyki. Ale razem z dzieckiem! Dlatego zachęcam Państwa do udziału w genialnej inicjatywie stowarzyszenia „Mamy co kochamy”, które zaprosiło do współpracy specjalistów w dziedzinie zdrowego żywienia. Razem ze swoim dzieckiem nauczycie się odpowiednio dobierać produkty do posiłków i wspólnie pozbędziecie się niechcianych kilogramów.

 

Więcej o warsztatach w tekście: Mamkowo.pl poleca: Dietetyczne Rewolucje

 

Świdnicki Ekspres Rodzinny to z kolei gra miejska zaplanowana na sobotę 26 maja w Świdnicy na godziny 11.00-15.00. Zadaniem zgłoszonych drużyn będzie poruszanie się pomiędzy poszczególnymi punktami kontrolnymi oraz wykonywanie następujących po sobie zadań w celu dotarcia do mety. I to wszystko na piechotę! Warunkiem uczestnictwa w grze jest zgłoszenie uczestnictwa poprzez platformę: https://swidnickiekspresrodzinny.evenea.pl/ i rejestracja drużyny liczącej od 2 do 6 osób. Członkiem każdej z drużyn musi być przynajmniej jedna osoba pełnoletnia, jednak osób dorosłych nie może być w drużynie więcej niż dwie. Każda zwycięska drużyna otrzyma nagrodę rzeczową!

 

Więcej o grze w tekście: Pod patronatem Mamkowo.pl: Świdnicki Ekspres Rodzinny

 

Podobna grę Mamy co Kochamy zorganizowały w grudniu zeszłego roku. Jak było? Czytaj i oglądaj tu: Świdnicki Ekspres Mikołajowy – relacja Mamkowo.pl.

 

KOM
Fot. Mamy co Kochamy

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *