Ruszają zapisy na Dietetyczne Rewolucje w Świdnicy

Dokładnie od 1 kwietnia, choć to nie Prima Aprilis, można będzie się zapisywać na cykl bezpłatnych warsztatów pod hasłem Dietetyczne Rewolucje. Mamkowo.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

 

Dietetyczne Rewolucje przygotowuje stowarzyszenie Mamy co Kochamy przy współpracy z Urzędem Miejskim w Świdnicy, Akademią Nauki – Centrum Świadomego Rozwoju, psychodietetykiem Karoliną Osińską-Marcińczyk (czyli mną), dietetykiem klinicznym Agnieszką Kwiatkowską (gabinet dietetyczny CalorEAT) i doradcą żywieniowym Małgorzatą Czerwińską (Natura i Ja). Wydarzeniu patronuje prezydent Świdnicy Beata Moskal-Słaniewska oraz patroni medialni – „Gazeta Wrocławska” wraz z portalem NaszeMiasto.pl, portal Doba.pl i blogo-serwis Mamkowo.pl.

 

Na kogo czekamy? Na pary, najchętniej: rodzic-dziecko (w takim wieku, aby mogło aktywnie uczestniczyć w zajęciach, więc najlepiej od przedszkolaka do nastu lat). Jak się można zapisać? Poprzez portal Evenea (dokładne linki m.in. w wydarzeniu na Fb), rejestracja rusza z początkiem kwietnia.

 

Więcej o Dietetycznych Rewolucjach w Świdnicy – TUTAJ.

 

Zachęcam gorąco do rejestracji! W każdej grupie jest tylko 10 miejsc (dla 5 par).

 

Karolina O-M