Młody fan Lewandowskiego? Wiem, co możesz mu kupić!

Robert Lewandowski jest idolem wielu chłopców i części dziewczynek. Masz takiego miłośnika w domu? Szykujesz wyprawkę do szkoły? Polecam zatem szkolne gadżety z wizerunkiem kapitana reprezentacji Polski!

 

Na początek megakolorowanka. W zestawie dwustronny arkusz o wymiarach 100x70cm. Produkt na licencji PZPN „Łączy nas piłka” – zamówisz tutaj.

 

 

Twój Młody Kibic jest kolekcjonerem? Zapewne spodoba mu się karta kolekcjonerska z wizerunkiem Roberta Lewandowskiego – oczywiście na licencji PZPN. Zamówisz ją tutaj.

 

 

A do szkoły brulion 96 kartkowy formatu A6 w kratkę firmy Interdruk z wizerunkami piłkarzy reprezentacji Polski. Na okładce – m.in. Lewandowski, Milik, Boruc, Piszczek (uwaga wysyłka losowa). Do zamówienia tutaj.

 

 

Potrzebujesz większe formaty zeszytów? Żaden problem. Oto brulion 96 kartkowy formatu A5 w kratkę firmy Interdruk z wizerunkami piłkarzy reprezentacji Polski. Na okładce – m.in. Lewandowski i Milik. Zamówisz tutaj.

 

 

W co włożyć takie podarunki? W torebkę na prezenty, na przykład tę – to torebka upominkowa mała z wizerunkami piłkarzy reprezentacji Polski – m.in. Lewandowskiego, Milika i Grosickiego. Znajdziesz ją tutaj.

 

 

Więcej produktów na licencji PZPN „Łączy nas piłka” – w Mamkowym Sklepie po wpisaniu frazy PZPN.

 

 

Co jeszcze może się przydać? Może taka pompka do piłek? Zamówisz ja tutaj.

 

 

Z piłkarskim pozdrowieniem!

 

Tekst: KOM
Foto: Sklep.Mamkowo.pl

 

***
Lubisz zakupy on-line? Z pewnością zainteresuje Cię cała oferta Mamkowego Sklepu! Zapraszam serdecznie na www.sklep.mamkowo.pl!
***
Dla Użytkowników Facebooka:
Nie chcesz przegapić żadnego wpisu na Mamkowo? Kliknij „Lubię to!” na moim fanpage: Mamkowo – serwis dla rodziców (wcale nie musisz być rodzicem, ale możesz, nie zabronię Ci tego). Od razu rzutem na taśmę zapraszam do mamkowej grupy.


A może masz profil na Google+?
W takim razie wpadaj na konto Mamkowo!
A miłośników Instagrama zapraszam na profil Mamkowo.pl.
Do zobaczenia!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *