Do szkoły lub przedszkola z Psim Patrolem

Twoje Dziecko kocha Marshalla, Rubble’a, Chase’a, Rocky’ego, Zumę, Skye, Everest i Trackera? Sprezentuj mu wyprawkę z Psim Patrolem!

 

Kanadyjska kreskówka o bohaterskich pieskach w wielu domach jest numerem jeden. Na plecaku czy piórniku można szczeniaki przemycić do szkoły lub przedszkola. Zobacz!

 

Piórnik tuba Psi Patrol to podstawowe wyposażenie plecaka. Pomieści sporo długopisów i ołówków. Tuba wykonana jest z wysokiej jakości materiałów z dużą dbałością o szczegóły. Zamówisz ją tutaj.

 

 

Twoje Dziecko potrzebuje więcej kredek i farbek? Zatem zamów ten zestaw artystyczny z czterema obrazkami przedstawiającymi waleczne pieski. W opakowaniu w formie walizki znajdziesz 12 kredek ołówkowych, 12 kredek woskowych, 12 pasteli olejnych, 12 pisaków, 12 kolorów farb akrylowych, pędzelek, ołówek, temperówkę, gumkę, linijkę, klej i paletkę. Zestaw zamówisz tutaj.

 

 

W co to wszystko spakować? W plecaczek z motywem z Psiego Patrolu! To mały, lekki, ale pojemny plecak. Ma trójwymiarową aplikację z przodu, wygodne regulowane szelki, suwaki zakończone gumkami, rączkę do trzymania i elementy odblaskowe. Pusty plecaczek waży 265 g. Zamówisz go tutaj.

 

 

 

I jeszcze bonus specjalnie dla miłośniczek Skye: szkatułka, którą można dodatkowo ozdobić dołączonymi do zestawu kolorowymi kafelkami lub kryształkami o różnych wzorach i kolorach. W pudełeczku można przechowywać biżuterię lub inne drobne skarby. Znajdziesz ją tutaj.

 

 

 

Tekst: KOM
Foto: Sklep.Mamkowo.pl

 

***
Lubisz zakupy on-line? Z pewnością zainteresuje Cię cała oferta Mamkowego Sklepu! Zapraszam serdecznie na www.sklep.mamkowo.pl!
***
Dla Użytkowników Facebooka:
Nie chcesz przegapić żadnego wpisu na Mamkowo? Kliknij „Lubię to!” na moim fanpage: Mamkowo – serwis dla rodziców (wcale nie musisz być rodzicem, ale możesz, nie zabronię Ci tego). Od razu rzutem na taśmę zapraszam do mamkowej grupy.
 

A może masz profil na Google+?
W takim razie wpadaj na konto Mamkowo!
A miłośników Instagrama zapraszam na profil Mamkowo.pl.
Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *