Multi-Mam, ulga dla karmiących mam [KONKURS]

Karmienie piersią to piękna przygoda, niestety czasem okupiona bólem. Ulgę w takich wypadkach przynoszą produkty Multi-Mam. A ja mam dla Was cały zestaw tych kojących kosmetyków medycznych.

 

Karmienie piersią to naturalna czynność. Jesteśmy niby do tego stworzone, ale jednak – kobieta zawsze ma trochę pod górkę. I pod górkę bywa na początku mlecznej drogi. Sutki nieprzyzwyczajone do takiej eksploatacji zaczerwieniają się, pękają, czasem tworzą się większe ranki. Najgorzej jest, jeśli nieprawidłowo przystawiamy dzieciątko. Źle uchwycona brodawka cierpi podczas karmienia i po nim. Kobiety ratują się domowymi sposobami i specyfikami kupionymi w drogerii czy aptece. A te czasem pomagają, a czasem nie.

 

W przypadku produktów, które mają nam pomóc w pielęgnacji piersi podczas karmienia, niezwykle ważny jest skład. Wszak nasze dziecko przy okazji zawsze „pokosztuje” nieco wcieranego w sutki specyfiku. Jakość kosmetyków ma więc bardzo duże znaczenie.

 

Naprzeciw oczekiwaniom mam karmiących wyszła holenderska firma BioClin, która stworzyła linie produktów Multi-Mam. Firma ta opracowała kilka linii produktów zawierających kompleks 2QR – oprócz Multi-Mam jeszcze preparaty przeznaczone do higieny intymnej Multi-Gyn oraz produkty do higieny jamy ustnej Multi-Oral. Specyfiki te oparte są na składnikach ziołowych, których skuteczność potwierdzają badania naukowe.

 

W największym skrócie Multi-Mam dba o karmiące piersią kobiety. To produkty wyprodukowane z naturalnych składników, pomagające zwalczać dolegliwości piersi w okresie karmienia – mówi reprezentująca markę Multi-Mam Małgorzata Kula. – Preparaty opracowano z myślą o zapewnieniu kompleksowej, a przede wszystkim naturalnej pielęgnacji wrażliwej skóry piersi. Szczególnie wyjątkowe są kompresy, których podstawą jest kompleks 2QR. Kompresy bezpośrednio łagodzą podrażnienia, regenerują naskórek i wspomagają naturalne procesy gojenia – to wyrób medyczny.

 

 

Kompresy Multi-Mam

 

Bolesne sutki? Obolałe brodawki? Pokąsane przez małego ssaka? Na pomoc polecam Kompresy Multi-Mam, nasączone bioaktywnym żelem opartym na kompleksie 2QR, który nakłada się jednocześnie z kompresem. Taki „opatrunek”przywraca równowagę mikroflory bakteryjnej i wspomaga naturalne procesy gojenia. Dodatkowo kompresy zapobiegają infekcjom, m.in. zapaleniu sutka. Po użyciu kompresu nie trzeba przemywać sutków, preparat jest nieszkodliwy dla dzieci. Składniki aktywne kompresów to: krospolimer galaktoarabianianu, kwas poliglukuronowy (kompleks 2QR: opatentowane bioaktywne polisacharydy), gliceryna (pochodzenia roślinnego), guma ksantanowa.

 

Balsam Multi-Mam

 

Balsam Multi-Mam to preparat opierający się na gamie olejków roślinnych, które chronią okolice sutka przed karmieniem i w jego trakcie, zastępując i uzupełniając naturalnie występujące w skórze lipidy. Produkt nie jest lepki i łatwo się wchłania. Zapobiega pękaniu naskórka. To ziołowa alternatywa dla lanoliny. Składniki: olej słonecznikowy, masło shea, PEG-8 Beeswax, skwalen, policynooleinian poliglicerolu-3, galusan propylu.

 

Lanolina Multi-Mam

 

Lanolina Multi-Mam to starannie oczyszczony tłuszcz z wełny posiadający potwierdzone właściwości lecznicze. Chroni ona okolice sutka przed karmieniem i w jego trakcie, zastępując i uzupełniając naturalnie występujące w skórze lipidy. Skład: najczystszy, naturalny wosk otrzymywany podczas czyszczenia wełny owczej, bez żadnych dodatków. Najwyżej jakości hipoalergiczna, bezwodna lanolina klasy medycznej.

 

Produkty medyczne Multi-Mam (wśród których jest jeszcze BabyDent – bioaktywny żel opracowany specjalnie z myślą o ząbkujących dzieciach) zamówisz na stronie producenta: www.multi-mam.pl (na Facebooku: @MultiMamPolska).

 

KONKURS!

 

Wygraj zestaw Multi-Mam: kompresy, balsam i lanolinę. Jak? Wystarczy krótko odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego właśnie Ty powinnaś otrzymać zestaw Multi-Mam?”. Na zgłoszenia konkursowe czekam pod mailem karolina@mamkowo.pl (w tytule maila napisz: „Multi-Mam”, a w jego treści podaj swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu i oczywiście odpowiedź na pytanie) do końca czerwca!

 

KOM

 

Wpis powstał przy współpracy z marką Multi-Mam.

 

Regulamin konkursu „Multi-Mam, ulga dla karmiących mam”:

 1. Konkurs „Multi-Mam, ulga dla karmiących mam” (zwany w dalszej części niniejszego Regulaminu „Konkursem”) organizowany jest przez blogo-serwis Mamkowo.pl przy współpracy z marką Multi-Mam.
 2. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu Art. 2 ust. 1 pkt. 9 Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z dnia 29 lipca 1992r. (Dz. U. 04.4.27 z późn. zm.) i nie podlega regułom zawartym w w/w Ustawie oraz rozporządzeniach wykonawczych do tej Ustawy.
 3. Uczestnictwo w Konkursie jest dobrowolne, Uczestnik przystępując do Konkursu akceptuje tym samym wszystkie zawarte w nim postanowienia.
 4. Konkurs polega na udzieleniu pisemnej odpowiedzi na pytanie: „Dlaczego właśnie Ty powinnaś otrzymać zestaw Multi-Mam?” i wysłaniu jej na adres mailowy karolina@mamkowo.pl do 30 czerwca 2017 r. Zgłoszenie powinno zawierać odpowiedź na pytanie konkursowe, a także dane uczestnika konkursu (imię, nazwisko i numer telefonu).
 5. Poprzez wzięcie udziału w konkursie, uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych na potrzeby konkursu.
 6. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy czytelnicy Mamkowo.pl zamieszkali na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (nagród nie wysyłamy za granicę).
 7. Konkurs zostanie rozstrzygnięty 1 lipca 2017 r. przez Organizatora, zwycięzca zostanie poinformowany telefonicznie oraz poprzez wpis na blogo-serwisie Mamkowo.pl.
 8. Nagrodą w Konkursie jest zestaw kosmetyków Multi-Mam: balsam, lanolina i kompresy. Nagroda zostanie wysłana pocztą. Wygrana nie przekracza kwoty 760 zł, zatem wolna jest od podatku.
 9. Organizator może wykluczyć z Konkursu Uczestnika w przypadku naruszenia przez niego Regulaminu. Decyzje Organizatora mają charakter ostateczny i nie podlegają zaskarżeniu.
 10. Prawo do składania reklamacji co do niezgodności Konkursu z niniejszym Regulaminem, przysługuje każdemu Uczestnikowi Konkursu, w ciągu 7 (słownie: siedmiu) dni od ogłoszenia wyników Konkursu. Reklamacja powinna być złożona w formie pisemnej (mailowo na adres: karolina@mamkowo.pl). Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, dokładny adres oraz numer telefonu i adres e-mail, czytelny podpis Uczestnika, jak również dokładny opis i powód reklamacji. Reklamacje niekompletne lub zgłoszone po upływie wyżej wymienionego terminu nie będą rozpatrywane. O wyniku reklamacji Uczestnik zostanie poinformowany pocztą elektroniczną, bądź telefonicznie. Organizator rozpatrzy reklamację w ciągu 20 (słownie: dwudziestu) dni roboczych od jej otrzymania oraz powiadomi o jej rozstrzygnięciu. Rozpatrzenie reklamacji przez Organizatora jest ostateczne, Uczestnikowi nie przysługuje prawo odwołania się od decyzji Organizatora.
 11. Organizator nie zbiera i nie przetwarza danych osobowych Uczestników. Posiada jedynie kontaktowy adres e-mail Uczestnika. Publikacji podlegają dane osobowe zwycięzcy Konkursu oraz zwycięska odpowiedź na pytanie konkursowe, na co Uczestnik wyraża zgodę przystępując do Konkursu.

Zapisz

10 komentarzy do “Multi-Mam, ulga dla karmiących mam [KONKURS]

 • 5 czerwca 2017 o 14:20
  Permalink

  Szkoda, że nie było takich wynalazków, kiedy ja karmiłam. „Kapusta!” słyszałam tylko w kółko, a ta kapusta g… dawała. Dlatego dość szybko zakończyłam karmienie, nie mogłam patrzeć na krew na sutkach (miałam dziecko krwią karmić???). Moje dziecko wychowało sie na mm, ale na szczęście żyje i ma się dobrze

  Odpowiedz
 • 8 czerwca 2017 o 15:24
  Permalink

  To ja powinnam wygrać ten zestaw, ponieważ od półtora roku walczę o moją laktację. W szpitalu już mogłam się poddać, bo połozne przynosiły „mleczko” do podania, ale ja byłam dzielna. Tylko teraz mam pogryzione sutki 🙁

  Odpowiedz
 • 14 czerwca 2017 o 08:08
  Permalink

  Nie biorę udziału w konkursie, mimo że karmię, ale jesteśmy już na takim etapie, że sutki mam stalowe (karmimy się 2 lata i 2 miesiące).
  Chciałabym za to napisać, że na początku drogi mlecznej spotkałam się ze wszystkimi objawami, jakie zostały opisane we wpisie, a nawet doświadczyłam trochę więcej. Przeżyłam bolesne jak diabli zapalenie piersi i desperacka walkę o karmienie piersią po tych przejściach. Udało się 🙂 I tak myślę sobie, że brakowało mi wtedy takich kompresów na obolałe piersi… W razie jakbym przy drugim dziecku też cierpiała (chociaż wątpię) – to będę pamiętać o Mulit-Mam 🙂

  Odpowiedz
 • 14 czerwca 2017 o 13:32
  Permalink

  Moje karmienie piersią to prawdziwa rzeź była 🙂 Przetrwałam najcięższy okres i wytrwałam rok 🙂 Szkoda, że wtedy nie było takich specyfików na rynku. Przy drugim ssaku bardzo pomogły silikonowe kapturki w pierwszych tygodniach karmienia. Dobrze, że teraz mamy trochę łatwiej mają 🙂

  Odpowiedz
 • 15 czerwca 2017 o 10:01
  Permalink

  Mam od nich cały zestaw, wkrótce zostanę mamą po raz drugi i mam nadzieję, że pomoże mi w trudnej mlecznej drodze 😉

  Odpowiedz
 • 26 listopada 2017 o 20:25
  Permalink

  o kwas kwas poliglukuronowy mam w moim kremie ujędrniającym od Matenea, polecam bo hipoalergiczny

  Odpowiedz
 • 12 grudnia 2017 o 16:11
  Permalink

  Maternea jest fajna ta z masłem shea ujędrniająca, bo nieszkodliwa dla kobiet w ciąży więc ogólnie czysta od dodatków

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *