A po świętach… Grupa wsparcia dla osób z nadprogramowymi kilogramami

Mamkowo.pl patronuje inicjatywie świdnickiego stowarzyszenia Mamy co kochamy: Grubej Grupie Wsparcia. Zapraszam serdecznie! Spotkania GGW od początku wiosny prowadzę w siedzibie Akademii Nauki – Centrum Świadomego Rozwoju w Świdnicy.

 

Pierwsze kwietniowe spotkanie Grubej Grupy Wsparcia będzie miało miejsce w piątek, 6 kwietnia, o godz. 18.00 w (Rynek 38/3). Gruba Grupa Wsparcia to cykl spotkań dla osób zmagających się z nadprogramowymi kilogramami. To inicjatywa wspierająca osoby z nadwagą i otyłością w ich dążeniu do zdrowia. Spotkania prowadzi Karolina Osińska-Marcińczyk (czyli ja), członek stowarzyszenia Mamy co kochamy, absolwentka psychodietetyki.

 

Spotkanie – jak zawsze – jest bezpłatne.

 

Jeszcze raz zapraszam!

 

 

Karolina O-M

 

***
Myślę, że zainteresuje Cię oferta Mamkowego Sklepu! Zapraszam serdecznie na www.sklep.mamkowo.pl!
***
Dla Użytkowników Facebooka:
Nie chcesz przegapić żadnego wpisu na Mamkowo? Kliknij „Lubię to!” na moim fanpage: Mamkowo – serwis dla rodziców (wcale nie musisz być rodzicem, ale możesz, nie zabronię Ci tego). Od razu rzutem na taśmę zapraszam do mamkowej grupy. 
A może masz profil na Google+?
W takim razie wpadaj na konto Mamkowo!
A miłośników Instagrama zapraszam na profil Mamkowo.pl.***Jesteś u progu dłuuugiej odchudzeniowej drogi? Zapraszam do grupy „Schudnąć kilkadziesiąt kilo – odchudzanie długodystansowe”.

A może po prostu interesujesz się zdrowym żywieniem? W takim razie wskakuj do grupy „Dietetyczne Rewolucje”. 

Możesz też polubić mój prywatny fanpage: „Psychodietetyczka Karolina Osińska-Marcińczyk”. Będzie mi bardzo miło.Do zobaczenia!

2 komentarze do “A po świętach… Grupa wsparcia dla osób z nadprogramowymi kilogramami

  • 28 marca 2018 o 00:34
    Permalink

    Super inicjawywa! Mogę z Wrocławia przyjechać?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *