Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały? Autorki poradnika w Warszawie i Poznaniu

Autorki wydanego właśnie przez Media Rodzina kompendium wiedzy dotyczącej wychowania dzieci w wieku 2-7 lat „Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały” – Joanna Faber i Julie King spotkają się z polskimi czytelnikami.

 

Wszystko zaczęło się w 1980 r., gdy Adele Faber i Elaine Mazlish wydały „biblię wychowania”, jak książkę „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły” nazwał „The Boston Globe”. Autorki kontynuowały swoja pracę, pisały kolejne bestsellery i opracowywały metody komunikacji.

 

Dziewięćdziesięcioletnia dziś Adele napisała przedmowę do nowej w serii książki „Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały”, której autorkami są jej córka Joanna Faber i Julie King. To kolejna dawka wiedzy o relacjach rodzice-dzieci. Tym razem jednak chodzi o dzieci młodsze, w wieku od 2 do 7 lat.

 

Na początku lutego Joanna Faber i Julie King będą gościć w Polsce na zaproszenie wydawnictwa Media Rodzina. Wezmą one udział w konferencji dla trenerów komunikacji w Warszawie, a w siedzibie Fundacji Sto Pociech przy ul. Freta spotkają się czytelnikami w poniedziałkowe popołudnie, 5 lutego, w godzinach 15.30-18.00. To spotkanie odbędzie się w języku angielskim.

 

Autorki odwiedzą też Poznań. Tu w środę i czwartek, 7 i 8 lutego, spotkają się z rodzicami małych dzieci na Scenie Wspólnej przy ul. Brandsteattera 1. Pisarki podpowiedzą, jak rozwiązywać trudne sytuacje uwzględniając potrzeby całej rodziny. Odpowiedzą także na pytania czytelników. Spotkanie będzie tłumaczone na język polski.

 

Wstęp na poznańskie spotkania jest wolny, jednak… miejsc już nie ma.

 

KOM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *