Jak zmienia się ciało podczas ciąży?

Kolejny darmowy webinar dla mam i przyszłych mam już w środę, 25 kwietnia! Mamkowo.pl patronuje całej akcji edukacyjnej pod hasłem „Dbam o siebie po ciąży”.

 

Akcja porusza trudne i często krępujące tematy rozstępu mięśni, sexu po porodzie czy nietrzymania moczu. PelviFly to rozwiązanie, które pomaga mamom ćwiczyć mięśnie dna miednicy. A są one kluczowe m.in. podczas uprawiania sportu czy w osiąganiu orgazmu. Założycielką PelviFly jest Urszula Herman, doktorantka na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum, która od 7 lata zafascynowana mięśniami dna miednicy. Wszystkie prace naukowe poświęciła temu zagadnieniu. Najpierw założyła Fundację Force Feminite i pomagała pacjentkom, potem narodził się pomysł wykorzystania nowych technologii i współpraca z inżynierami ze Stanford University z Doliny Krzemowej w USA. Pod dwóch latach wspólnych wysiłków, badań klinicznych oraz współpracy z kobietami  wypracowano kompleksowe rozwiązanie kobiecych problemów. Więcej o akcji TUTAJ.

 

Najbliższy webinar odbędzie się już w środę, 25 kwietnia. Możesz zapisać się na niego oraz pozostałe wydarzenia na stronie: https://zadbajosiebiepociazy.gr8.com/

 

Zachęcam do obejrzenia!

 

KOM

 

 

Zaciekawiło Cię to? Proszę podaj dalej!
error

Jedna myśl na temat “Jak zmienia się ciało podczas ciąży?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *