Jak zmienia się ciało podczas ciąży?

Kolejny darmowy webinar dla mam i przyszłych mam już w środę, 25 kwietnia! Mamkowo.pl patronuje całej akcji edukacyjnej pod hasłem „Dbam o siebie po ciąży”.

 

Akcja porusza trudne i często krępujące tematy rozstępu mięśni, sexu po porodzie czy nietrzymania moczu. PelviFly to rozwiązanie, które pomaga mamom ćwiczyć mięśnie dna miednicy. A są one kluczowe m.in. podczas uprawiania sportu czy w osiąganiu orgazmu. Założycielką PelviFly jest Urszula Herman, doktorantka na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum, która od 7 lata zafascynowana mięśniami dna miednicy. Wszystkie prace naukowe poświęciła temu zagadnieniu. Najpierw założyła Fundację Force Feminite i pomagała pacjentkom, potem narodził się pomysł wykorzystania nowych technologii i współpraca z inżynierami ze Stanford University z Doliny Krzemowej w USA. Pod dwóch latach wspólnych wysiłków, badań klinicznych oraz współpracy z kobietami  wypracowano kompleksowe rozwiązanie kobiecych problemów. Więcej o akcji TUTAJ.

 

Najbliższy webinar odbędzie się już w środę, 25 kwietnia. Możesz zapisać się na niego oraz pozostałe wydarzenia na stronie: https://zadbajosiebiepociazy.gr8.com/

 

Zachęcam do obejrzenia!

 

KOM

 

 

One thought on “Jak zmienia się ciało podczas ciąży?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *