BIBLIOTECZKA MAMKOWO.PL: „Dietetyczne rewolucje. Twój przewodnik” – do pobrania ZA DARMO

Garść porad na temat zdrowego odżywiania i zdrowego trybu życia w ogóle. Trochę teorii, nieco praktyki plus miejsce na notatki. Zapraszam do pobrania poradnika „Dietetyczne rewolucje. Twój przewodnik”. Zupełnie za darmo.


Taką publikację przygotowałam specjalnie na „Dietetyczne Rewolucje 2018”. Były to cztery cykle warsztatów w Świdnicy na Dolnym Śląsku, które zorganizowało stowarzyszenie Mamy co kochamy przy współpracy z Urzędem Miejskim w Świdnicy, Akademią Nauki – Centrum Świadomego Rozwoju, psychodietetykiem Karoliną Osińską-Marcińczyk, dietetykiem klinicznym Agnieszką Kwiatkowską (gabinet dietetyczny CalorEAT) i doradcą żywieniowym Małgorzatą Czerwińską (Natura i Ja). Wydarzeniu patronowała prezydent Świdnicy Beata Moskal-Słaniewska oraz patroni medialni – „Gazeta Wrocławska” wraz z portalem NaszeMiasto.pl, portal Doba.pl i blogo-serwis Mamkowo.pl. Celem tej inicjatywy było podniesienie świadomości, że zdrowe odżywianie to podstawa zdrowego trybu życia.

„Dietetyczne rewolucje. Twój przewodnik”
Wydanie pierwsze
Mamy co kochamy, czyli Stowarzyszenie Świdnickich Mam

Tekst – copyright by: Karolina Osińska-Marcińczyk
Projekt graficzny okładki, skład i łamanie: Radosław Szczepański
Wydawca: Wydawnictwo KOM
Druk: DGE Grupa

ISBN 978-83-950589-0-5

Ważna uwaga dla Czytelników: Autor tej broszury dołożył wszelkich starań, aby zawarte w niej informacje były możliwie dokładne i aktualne, nie mogą one zastąpić indywidualnej porady medycznej, psychologicznej, prawniczej ani też żadnej innej. Prosimy, aby z konkretnymi problemami medycznymi Czytelnicy zwracali się do lekarza. Autor i wydawca nie ponoszą odpowiedzialności za działania podejmowane przez Czytelników po przeczytaniu niniejszej broszury. Publikacja ta jest dziełem twórcy i wydawcy. Szanuj prawa, jakie im przysługują. Jeśli cytujesz fragmenty, nie zmieniaj ich treści i podaj, czyje to dzieło.

Karolina z Mamkowo.pl

PS. Jeśli zaciekawił Cię projekt „Dietetyczne Rewolucje”, możesz o nim poczytać m.in. tutaj:
Mamkowo.pl poleca: Dietetyczne Rewolucje
* Pod patronatem Mamkowo.pl: Dietetyczne Rewolucje2018  – relacja ze startu…
* Dietetyczne Rewolucje 2018 – po czwartym tygodniu

***

Myślę, że zainteresuje Cię oferta Sklepu Mamkowo – zabawki i artykuły dla dzieci! Zapraszam serdecznie na www.sklep.mamkowo.pl! 

***

Do Użytkowników Facebooka: Nie chcesz przegapić żadnego wpisu na Mamkowo? Kliknij „Lubię to!” na moim fanpage: Mamkowo –serwis dla rodziców (wcale nie musisz być rodzicem, ale możesz, nie zabronię Ci tego). Od razu rzutem na taśmę zapraszam do mamkowej grupy. A może masz profil na Google+? W takim razie wpadaj na konto Mamkowo! Miłośników Instagrama zapraszam zaś na profil Mamkowo.pl.

5 komentarzy do “BIBLIOTECZKA MAMKOWO.PL: „Dietetyczne rewolucje. Twój przewodnik” – do pobrania ZA DARMO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *