Seks młodej mamy

Jak znaleźć czas i siłę na seks po porodzie? Czy współżycie po rozwiązaniu będzie nadal przyjemne? Jak znaleźć czas na seks, gdy ma się małe dzieci? Co robić, gdy współżycie jest bolesne? Jak radzić sobie ze spadkiem poczucia atrakcyjności po porodzie?

 

To tematy ważne dla młodych rodziców, często są one problemami trudnymi do oswojenia. Każdy przypadek jest inny i często przy okazji tych kwestii pojawiają się dodatkowe trudności. Jak je pokonywać? Jakie są alternatywy dla seksu w ciąży zagrożonej, a jakie pozycje seksualne są bezpieczne na każdy trymestr?

 

„Pani od seksu”, czyli Anka Grzywacz, odpowie na te pytania i opowie o tym, w jaki sposób po porodzie nabrać ochoty na miłosne igraszki. A wszystko podczas darmowego webinaru PelviFly, firmy pomagającej kobietom w ćwiczeniach mięśni dna miednicy. Podczas spotkania on-line zostanie też poruszona kwestia seksualności w czasie porodu oraz trudny temat odzyskiwania równowagi po stracie ciąży.

 

Anka Grzywacz to ekspertka w sprawach seksualności, edukacji seksualnej, związków i rozwoju osobistego, jedna z założycielek Grupy Edukatorów Seksualnych Ponton. Zabierała głos m.in. na forum Parlamentu Europejskiego i ONZ.

 

Webinar „Seks po ciąży i porodzie – sex coach radzi” już w środę, 6 czerwca, o godz. 21.00. Zapisać można się tutaj.

 

Więcej o projekcie:
Mamkowo.pl poleca: Dbam o siebie po ciąży

 

KOM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *