BIBLIOTECZKA MAMKOWO.PL: Dla tych, co chcą schudnąć: „Adios kilogramos”

Katarzyna Błażejewska-Stuhr i Magdalena Chorębała wraz z zespołem specjalistów przygotowały kompleksowy plan odchudzania na 90 dni.

 

Zaczęło się od tego, że zmagająca się z nadprogramowymi kilogramami Magdalena Chorębała poprosiła o pomoc w walce z nimi dietetyczkę Katarzynę Błażejewską-Stuhr. „Piszę do Ciebie jako do ‘ostatniej deski ratunku’” – rozpoczęła Magda. I tak wystartowała 90-dniowa przemiana. Zanim jednak – jak Magda – zabierzesz się za odchudzanie, musisz się przebadać.

 

 

I to mi się podoba. Nie rzucamy się od razu na głęboką wodę, nie narzucamy sobie reżimu dietetycznego, tylko zaczynamy od diagnostyki. O tym każdy odchudzający powinien pamiętać, a niestety rzadko się zdarza, że autorzy książek poświęconych walce z kilogramami na wstępie wysyłają czytelników do lekarza.

 

Gdy już diagnostykę mamy za sobą, musimy się zmierzyć w newralgicznych miejscach i możemy zaczynać. Podstawą jest dieta – rozpisana tu na 90 dni. Jakie dania tu znajdziemy? Chociażby kotlety z grochu, fasolkę szparagową z prażonym sezamem, szaszłyki z indyka i warzyw czy na deser jogurt stracciatella z suszonymi śliwkami i migdałami.

 

 

Dalej mamy plan ćwiczeń, również na 90 dni. Rozpisali go trenerzy: Ada Jakimowicz i Marcin Markiewicz. Każde ćwiczenie jest opisane i zilustrowane zdjęciami. Trenerzy też odsyłają do swojego bloga, gdzie można znaleźć bardziej wymagające treningi.

 

 

Jeśli już jesteś uzbrojona w wiedzę, możesz z powodzeniem realizować plan. Pomocny w tym będzie specjalnie opracowany w książce dziennik na 90 dni.

 

Ja wiedzę już mam. Czas więc na praktykę. Przyłączasz się?

 

Tytuł: „Adios kilogramos. Kompleksowy plan odchudzania”
Autorki: Katarzyna Błażejewska-Stuhr i Magdalena Chorębała
Wydawnictwo: Wydawnictwo Zwierciadło Sp. z o.o.
Rok wydania: 2016

 

Gdzie można nabyć książkę? Polecam zamówić ją w księgarni Platon24 – dobra cena i szybka wysyłka: Katarzyna Błażejewska-Stuhr i Magdalena Chorębała, „Adios kilogramos. Kompleksowy plan odchudzania”!

 

Karolina Osińska-Marcińczyk

 

Partnerem wpisu jest Księgarnia Internetowa Platon24.

 

 

5 komentarzy do “BIBLIOTECZKA MAMKOWO.PL: Dla tych, co chcą schudnąć: „Adios kilogramos”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *