Mamkowo.pl poleca: Dbam o siebie po ciąży!

Polski startup pomagający kobietom w ćwiczeniach mięśni dna miednicy – PelviFly, zaprasza młode mamy do akcji edukacyjnej pod hasłem „Zadbaj o siebie po ciąży”. Mamkowo.pl jest partnerem medialnym tego przedsięwzięcia, ponieważ problem jest ważny. A w ramach akcji każda z nas ma dostęp do cyklu szkoleń online i materiałów edukacyjnych, a także możliwość konsultacji ze specjalistami i wymiany doświadczeń z innymi kobietami.  

 

Przed nami jeszcze cztery darmowe szkolenia online (webinary). Uczestniczki otrzymają materiały edukacyjne (ebooki, zestawy ćwiczeń, etc.), a zaproszeni specjaliści odpowiedzą na ich pytania. mają okazję wymienić się swoimi doświadczeniami w specjalnej grupie na Facebooku Dbam o siebie po ciąży.

 

Ula Herman, CEO PelviFly i szczęśliwa mama, mówi: – Sama jestem mamą 6 miesięcznej Łucji. Wiem jak trudno jest znaleźć czas dla siebie, zwłaszcza na początku. Jednak jako przedstawiciel zawodu medycznego, wiem jakie to ważne! Dlatego nasze webinary będą odbywać się raz na 2 tygodnie, w godzinach przedpołudniowych lub wieczornych i nie będą trwały dłużej niż 60 minut. Tak, by mamy mogły obejrzeć je w trakcie spaceru z dzieckiem, czy podczas snu maluszka.

 

Tematyka szkoleń online związana jest ściśle z powrotem do formy po ciąży. Każdy z webinarów porusza jeden temat m.in. jakie ćwiczenia wykonywać, kiedy można zacząć ćwiczyć, jak wrócić do aktywności seksualnej po ciąży. Specjaliści (m.in. znana z TOK FM sex coach Anka Grzywacz, czy ekspert Pytanie na Śniadanie dr n.med. Tadeusz Oleszczuk) rozwiewają wątpliwości kobiet i odpowiadają na pytania uczestniczek.

 

Najbliższy webinar odbędzie się już w środę, 18 kwietnia. Możesz zapisać się na niego oraz na pozostałe wydarzenia na stronie: https://zadbajosiebiepociazy.gr8.com/

 

 

W ramach akcji możesz skorzystać także z konsultacji ze specjalistami (m.in. ginekologiem, położną, sex coachem); pakietu materiałów, które pomogą Ci wrócić do formy po ciąży i dołączyć do grupy na facebooku @Dbam o siebie po ciąży.

 

Akcja bez tabu porusza trudne tematy rozstępu mięśni, sexu po porodzie czy nietrzymania moczu. PelviFly to rozwiązanie, które pomaga mamom ćwiczyć mięśnie dna miednicy. A są one kluczowe m.in. podczas uprawiania sportu czy w osiąganiu orgazmu.

 

***

PelviFly (www.pelvifly.com) to firma założona w 2016 roku przez Urszulę Herman. Oferuje urządzenie oraz połączoną z nim aplikację, które pozwalają na efektywne ćwiczenia mięśni dna miednicy (potocznie zwane mięśniami Kegla). PelviFly pozwala kobietom rozwiązać trudności związane z nietrzymaniem moczu, powrócić do formy po ciąży, a także zwiększyć satysfakcję z aktywności seksualnej. Treningi odbywają się pod opieką specjalistów – lekarzy ginekologów, fizjoterapeutów i pielęgniarek.

 

KOM

7 komentarzy do “Mamkowo.pl poleca: Dbam o siebie po ciąży!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *