Zimowa Akademia Naukowa – pod patronatem Mamkowo.pl

Wszystkich z okolicy zapraszamy na ferie z Akademią Nauk – Centrum Świadomego Rozwoju w Świdnicy. Możesz zapewnić swojemu dziecku mądrą rozrywkę. I wcale nie będzie ono siedziało w szkolnych ławach, tylko będzie się doskonale bawiło!

 

Ferie ze świdnicką Akademia Nauk (Rynek 38/3, 58-100 Świdnica) zaplanowano na 15-19 stycznia 2018 r. w godz. 8.00-16.00. W programie między innymi: warsztaty naukowe, warsztaty dziennikarskie (ze mną!), zajęcia z robotyki na bazie klocków Lego Wedo, wycieczka do ExploraPark – Park Nauki i Techniki w Wałbrzychu, warsztaty plastyczne, warsztaty kulinarne oraz zajęcia: „Kim zostanę, gdy dorosnę” z doradcą zawodowym.

 

Akademia Nauki zaprasza przede wszystkim dzieci z I, II i III klas szkoły podstawowej, ale nieco młodsi i nieco starsi też mogą się zgłaszać. Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę nauczycielską. Akademia zapewnia też posiłki, owoce, napoje, bilety wstępu oraz wszystkie materiały potrzebne do warsztatów.

 

Tygodniowa naukowa przygoda to inwestycja w kwocie 390 zł. Tylko z zapisami trzeba się pospieszyć – przyjmowane są jedynie do 5 stycznia! Najlepiej zgłosić się telefonicznie (tel. 508 383 418) lub w sekretariacie Akademii Nauki od środy do piątku w godz. 17.00-19.00. Liczba miejsc ograniczona!

 

 

Karolina Osińska-Marcińczyk

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *