Blogmas 2017 – 20, czyli o tym, w co ubrać się na święta

Dziś zgodnie z obmyślonym wcześniej planem wybrałam stroje na święta dla całej rodziny. Miałam też je poprasować, ale na to już mi czasu nie starczyło.

 

Czy w przedszkolach Waszych dzieci też panie wyznaczają modowe trendy na poszczególne dni? U mojej córki jutro wszystkie dzieci mają być ubrane na biało-błękitno, bo będą witać zimę. A w piątek – uroczyście, bo będzie Wigilia przedszkolna. Dwa outfity więc przygotowałam dla córci na ostatnie przed świętami dni przedszkola. Teraz już tylko dobór sukieneczek na Wigilię i święta i z głowy.

 

W klubie malucha, do którego chodzi mój syn, nie wymagają specjalnych strojów. Dlatego na czwartek i piątek nic mu specjalnego nie szykowałam, za to na niedzielę, poniedziałek i wtorek przygotowałam koszule. Mali chłopcy cudnie wyglądają w „dorosłych” koszulach, nie?

 

Mąż to sprawa prosta… Trzeba mu wyprasować trzy koszule i po kłopocie.

 

Teraz ja. No i tu sprawa się komplikuje. Na Wigilię znalazłam sobie sukienkę bez rękawów (będę urobiona po łokcie, więc nie chcę plamić sukni), a na pierwszy dzień świąt, gdy idziemy się gościć – przewiewną sukienkę (bo u mojej mamy zawsze jest gorąco). Nie wiem, co założę w drugi dzień świąt. Po prostu nie wiem. Nie jestem dobra w planowaniu strojów dla siebie, z rodziną idzie mi zdecydowanie lepiej.

 

A Ty już wiesz, co założysz na święta?

 

Karolina O-M

 

 

One thought on “Blogmas 2017 – 20, czyli o tym, w co ubrać się na święta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *