Okiem położnej – problemy po porodzie

Mamusie! Mamkowo zaprasza Was serdecznie na webinar „Okiem położnej – czyli problemy w ciąży i po porodzie”, który poprowadzą Izabela Dembińska i Urszula Herman.

 

Internetowe spotkania dla kobiet prowadzi polski startup pomagający kobietom w ćwiczeniach mięśni dna miednicy – PelviFly. Mamkowo.pl jest partnerem medialnym tego przedsięwzięcia. W ramach akcji każda z nas ma dostęp do cyklu szkoleń online i materiałów edukacyjnych, a także możliwość konsultacji ze specjalistami i wymiany doświadczeń z innymi kobietami.

 

W każdym webinarze bierze udział kilkaset kobiet – zaznacza Ula Herman, założycielka PelviFly. Podczas najbliższego spotkania (w środę, 23 maja, o godz. 21.00) zostaną poruszone następujące tematy:
* jak przygotować się do porodu fizycznie i mentalnie już w trakcie ciąży,
* trening w ciąży dopasowany do każdego trymestru oparty na metodach body& mind,
* fitness w ciąży– bezpieczna fitnessowa lekcja dla kobiet w ciąży,
* Spin Baby – techniki pracy z ciałem umożliwiające prawidłowe ułożenia dziecka w miednicy,
* zdrowy kręgosłup w ciąży,
* ćwiczenia po porodzie ułatwiające powrót do formy z przed ciąży, niektóre do wykonywania również z dzieckiem (wzmocnienie mięśni brzucha i poporodowy trening mięśni dna miednicy, ćwiczenia na mięśnie grzbietu- uwzględniające wzmocnienie jak i redukcje napięć, usprawniające krążenie, rozciągająco – relaksujące),
* pielęgnacja krocza po porodzie, mobilizacja blizny,
* powrót do współżycia.

 

Zagadnienia te omówi Izabela Dembińska – położna, założycielka Medical Pregnancy Training, Medical Postnatal Training oraz „Ćwicz z położną”.  Instruktor rekreacji ruchowej, instruktor pilates, propagatorka świadomej pracy z ciałem w okresie ciąży, wykładowca szkoły rodzenia. Wiedzę praktyczną zdobywała już w jednym z najnowocześniejszych szpitali – Specjalistycznym Szpitalu Św. Zofii w Warszawie. Obecnie zawodowo związana jest ze Specjalistycznym Szpitalem Inflancka oraz Szpitalem Praskim w Warszawie.

 

Zapisać się na webinar oraz na pozostałe wydarzenia można na stronie: https://zadbajosiebiepociazy.gr8.com/

 

Mamkowo zaprasza i zachęca do rejestracji!

 

Więcej o akcji:

* Mamkowo.pl poleca: Dbam o siebie po ciąży

* Jak zmienia się ciało podczas ciąży 

* Sport po porodzie… kiedy i jak zacząć? 

 

KOM

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *