Blogmas 2018 – 5, czyli o pierwszym dniu i połowie nocy w Światowym Centrum Słuchu

Dziś przyjęcie do szpitala w Kajetanach pod Warszawą. Nie byle jakim szpitalu – mój Synek został hospitalizowany w Instytucie Fizjologii i Patologii Słuchu w Światowym Centrum Słuchu.

 

Bałam się tego pobytu. Jak zapanować nad rozbrykanym dwulatkiem? Jak go utrzymać w łóżku? Jak sprawić, by dał się zbadać? Jak uspać go, by spał grzecznie przez całe badanie nocne?

 

I tu mała podpowiedź dla rodziców, którzy ze swoimi małymi dziećmi będą do Kajetan jechać po raz pierwszy. Jeśli jeszcze używacie wózka, nawet sporadycznie, to weźcie go ze sobą. Nam ogromnie ułatwił sprawę, chociażby wędrówek ze śpiącym dzieckiem z pokoju do gabinetu ABR i spowrotem. Bez wózka byłoby ciężko. A tak włożyłam uspanego królewicza w kołderkę w wózku i pojechałam z nim na badanie.

 

 

Badania zakończyły się koło północy. Jutro rano omówienie wyników i zobaczymy, co dalej.

 

Oby Mikołaj przyniósł dobre wieści!

 

Tekst i foto: KOM

 

***

 

Myślę, że zainteresuje Cię oferta Sklepu Mamkowo – zabawki i artykuły dla dzieci!Zapraszam serdecznie na www.sklep.mamkowo.pl! I od razu zapraszam do konkursu „Wybierz sobie prezent”!

 

***

 

Dla Użytkowników Facebooka:
Nie chcesz przegapić żadnego wpisu na Mamkowo? Kliknij „Lubię to!” na moim fanpage: Mamkowo – serwis dla rodziców  (wcale nie musisz być rodzicem, ale możesz, nie zabronię Ci tego). Od razu rzutem na taśmę zapraszam do mamkowej grupy.

 

A może masz profil na Google+?
W takim razie wpadaj na konto Mamkowo!

 

A miłośników Instagrama zapraszam na profil Mamkowo.pl.

 

***

Blogmas pojawiać się będzie codziennie do 24 grudnia, chyba że coś mi się stanie 😉 Do zobaczenia!

Zaciekawiło Cię to? Proszę podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *